pomala VPN

Otázka

• 0

Dobry den 

Mam problem s VPN pripojenim na optike. Pri inych provideroch vpn pripojenie funguje normalne. Cize vylucujem HW problem.  Mam router Huawei HG8245h.  Viete mi poradit v com by mohol byt problem? 

Druha otazka je ci viem na routeri zmenit DNS server? moje aktualne priradene DNS servre su 195.146.128.62 a 195.146.132.58.

Dakujem za odpoved

Editoval/-a kopo123

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dakujem za odpovede.  

Podrobnejsie k tej VPNke. Je to firemna VPN, do ktorej sa prihlasujem cez VPN klienta. Po prihlaseni do firemnej siete ide celkovo aj explorer pomaly. Preklikavanie firemnych aplikacii, navigacia v explorer menu, nacitavanie beznych www stranok atd... Podotykam ze toto pomale browsovanie sa deje iba pri telekome. skusal som to na dvoch inych provideroch a praca s explorerom po prihlaseni do VPN ide normalne al kej rychlost pripojenia bola podstatne nizsia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozor na free VPN, zvycajne robia viac skody, ako uzitku. Pozor na sukromie, skusil by som hardware reset spinkou a nastavil router nanovo. Mne toto robil po case stary DSL DLink router.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked sa prihlasis do ONT-cka - hore LAN>DHCP server Configuration - a tam mas moznost DNS , k VPN asi iba vyskusat factory reset 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar