pomala VPN

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den 

Mam problem s VPN pripojenim na optike. Pri inych provideroch vpn pripojenie funguje normalne. Cize vylucujem HW problem.  Mam router Huawei HG8245h.  Viete mi poradit v com by mohol byt problem? 

Druha otazka je ci viem na routeri zmenit DNS server? moje aktualne priradene DNS servre su 195.146.128.62 a 195.146.132.58.

Dakujem za odpoved

Editoval kopo123

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ked sa prihlasis do ONT-cka - hore LAN>DHCP server Configuration - a tam mas moznost DNS , k VPN asi iba vyskusat factory reset 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Pozor na free VPN, zvycajne robia viac skody, ako uzitku. Pozor na sukromie, skusil by som hardware reset spinkou a nastavil router nanovo. Mne toto robil po case stary DSL DLink router.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpovede.  

Podrobnejsie k tej VPNke. Je to firemna VPN, do ktorej sa prihlasujem cez VPN klienta. Po prihlaseni do firemnej siete ide celkovo aj explorer pomaly. Preklikavanie firemnych aplikacii, navigacia v explorer menu, nacitavanie beznych www stranok atd... Podotykam ze toto pomale browsovanie sa deje iba pri telekome. skusal som to na dvoch inych provideroch a praca s explorerom po prihlaseni do VPN ide normalne al kej rychlost pripojenia bola podstatne nizsia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz