Otázka

• 0

Dobrý deň,

volám sa Marek Baláž a Vaším zákazníkom som takmer 12 rokov. V decembri som menil paušál, predtým som využíval Happy M s tým, že ma vyšiel len 15 eur, vďaka skupine Magenta (zadarmo volania, sms a 2 gb internetu s tým, že keď presiahnem 2 gb, pokračujú neobmedzene s nižšou rýchlosťou). U tohto paušálu som chcel zotrvať, ale ako sa ukázalo, nemal by som žiadne výhody a cena by bola 24 eur. Tak vďaka skupine Magenta sme to dali na paušál ANO M dáta, kde platím 20 eur + príplatok za smsky a volania (viac ako 200 min), s tým, že mám 8 gb internetu. Pani ma ubezpečovala, že za túto cenu je to pre mňa najlepšia možnosť, tak som si povedal dobre a ceny idú hore, vraj to robia všetci operátori.

Včera som sa rozprával s kamarátom, ktorý dostal paušál ANO L za 18 eur, kde má neobmedzené volania, sms a 10 gb dát, len preto, lebo prestúpil do O2 (Paušál ANO M mu ponúkali za 12 eur)

Chcem sa spýtať, prečo mi pani na predajni povie, že ceny paušálov sú nemenné, teda že cena nedá znížiť? Nehnevajte sa, ale toto je príklad zavádzania a klamania a som zvedavý, ako sa mi k tomu vyjadríte.

S pozdravom

Váš znechutený verný zákazník Marek Baláž

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Nikto ta s nicim nezavadzal. Ked nie si spokojny odid. Nemas len tak chodit na predajnu ze si chces obnovit zmluvu, necuduj sa ze nic lacnejse nedostanes :) . Daj si prenos do O2 a budu ti volat z retencneho. 

Tu sa ti nikto nevyjadri, pretoze to je forum a nie zakaznicka podpora. (Stale nechapem ako si to niekto dokaze pomylit a mysli si ze toto je zakaznicka podpora)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Paušál Áno L za  18€ sa dá vybaviť cez retenčné oddelenie. To sa vybavuje krátko pred skončením viazanosti a je to bez telefónu.Keď,už máš viazanosť na iný paušál Áno,tak musíš počkať do skončenia viazanosti... Ináč nechápem prečo si to vybavoval cez predajňu,..

Editoval Juraj0506
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na predajni nič nevybavíš, to je základ chyby, ktorú si spravil. Predajňa pre mňa predstavuje akurát zberné miesto na odovzdanie zariadenia :-D Aj ťa chápem, že si sa nechal zaviesť, ale bohužiaľ oni na predajni viac spraviť nevedia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Škoda,že nenapísal skôr... Poradil by som mu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz