Rychlost pripojenia magioGo

Otázka

• 0

Dobry den, 

mam otazku. Aka je odporucana rychlost pripojenia pre sledovanie magiogo? 

Sluzbu som si objednaval iba kvoli digi sportom, sledujem to na tablete, resp. PC. Mam pocit, ze RTVS a ostatne (pre mna nepodstatne kanaly) funguju OK, ale prave tie, kvoli ktorym som si sluzbu objednal (Digi 1-5) mi trhaju aj pri NIZKEJ kvalite (a ta uz je mimochodom nepozeratelna)!!

Mam 100 MBit/s pripojenie, takze som si isty, ze mojim pripojenim to nebude.

Dajte mi prosim vas vediet, ci planujete zvysit rychlost streamu tychto kanalov, alebo si mam sluzbu rovno deaktivovat.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Jedine ešte vyskúšať zavolať na techníckú podporu na číslo: 0800 123 777 kde možno poradia, ale internetom to určite nebude, rýchlosť máš až veľmi silnú.

Či zvýšia rýchlosť to ti tu inak nebude nikto vedieť povedať, zároveň s MagioGO je to celkovo také nanič, stále aj keď si človek za to platí má nejaké problémy, ani moc HD programov nie je, a komu ide MagioGO bezproblémovo tomu závidím :D TIež nechápem ako vlastne Telekom môže predávať niečo čo nefunguje na 100%.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio go je dobre len ako doplnkova sluzba ked mas od Telekomu SAT alebo plnohodnotne IPTV. Vtedy je zadarmo co je fajn. Nefunguje  to ale na 100% ani na boxoch ani cez web. Neodporucal by som tento produkt niekomu kupovat samostatne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To čo je za odpoveď ? To znamená že keď je to doplnková služba tak to nemusí fungovať ? To ako ani stierače na aute nemusia fungovať ? Tiež je to doplnková služba ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samozrejme, že to musí fungovať na 100%. Už tu je milión sťažností na túto službu a nikto s tým nič nerobí. Ak niečo nejde na 100%, tak to nepredávam. Je to ako v obchode kúpiť poloupečený chlieb. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz