Zázračné akcie.

Otázka

• 0

Dobrý deň. Mám od Vás Mágio TV a Internet už dosť dlho,ale keď čítam Vaše zázračné akcie,niekedy mi zostáva rozum stáť. Mne pomaly končí viazanosť a chcel som

predlžiť zmluvu,no požadoval som Televízny príjimač. Odpovedané mi bolo,že je vypredané.Pritom k paušalu AL ponúkate TV Samsung. Nemáte to pomýlené,kto to 

zostavuje také nezmyselné  skladby akcii.Neviete načo je k paušalu ponúkaný Telev.prijímač? Ešte tak Mobil,tablet.

Asi budem musieť pouvažovať,či predlžím zmluvu s Vámi !                                                                               Ďakujem

PS:Prosím Vás a neodpovedajte takým nezmyslom,ako tak je to nastavené,my s tým nemôžeme nič robiť!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Bohužiaľ tu neočakávaj odpoveď od nikoho s Telekomu, sme tu hlavne my zákazníci ako ty.

Zároveň myslíš asi televízor :D Zároveň oni momentálne asi iba aj tak dopredávajú tieto veci iba keď si predlžuješ či berieš nový paušál, zároveň TV bola v rámci vianočnej akcie, ktorá ak sa nemýlim už skončila keďže už je po Vianociach. Čiže ono teraz asi ani nič moc neponúkajú k predĺženiu TV či internetu, čo je fakt divné keďže ja osobne som predlžoval v auguste a vtedy bol k dispozícii PC lenovo a nejaký notebook, a príchodom vianočnej akcie sa vyparili obidve veci, sa divím, že momentálne pri predĺžení akcie nedá nič poriadne zobrať.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mohli by pouvažovať zaradit do ponuky pre služby pevnej siete aj televizor.ja len nechapem prečo sa z ponuky pri magio tv alebo internetu dajú vybrať len ponuky pre bezdrôtovú domácnost nechapem načo je to dobre mne to tiež ponukali keď som si bral magio sat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@starec_2377 mohlo, však ono aj TV či PS4 boli pre nových zákazníkov síce len, ale ako hovorím v auguste ešte bol notebook Lenovo a počítač Lenovo, čiže ponuka sa nejako rýchlo zmenila, a zároveň nerozumiem prečo nedokáže Telekom mať v ponuke notebook aspoň stále, aj keď ono ten notebook čo bol či ten počítač neboli nič extra, ale oplatilo sa to, hlavne s tou výhodou, že to môžeš platiť mesačne ako doplatok. 

To čo teraz ponúkajú a tebe aj ponúkali to na bezdrôtovú domácnosť to je ponuka čo je stále, teda aspoň minimálne tie powerline majú stále a jedine čo pridali dávnejšie sú tie slúchadlá a myška a ten wifi extender, ale si myslím, že na takúto ponuku nenalákajú si nových zákazníkov ani si neudržia tých stálych. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som predlžoval viazanosť na pevné služby v decembri a nezobral som pre istotu radšej nič. Biedna ponuka.?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ja som tiež predlžoval magio tv v decembri a nezobral som nič lebo to je biedná ponuka akurat som dostal vyšiu službu za cenu nižšej na 3 mesiace a tie zariadenia pre bezdrôtovú domácnost by som určite nebral a nechápem načo by to bolo dobré k magio tv alebo pevnej linke skôr si myslim že by niečo ako notebook alebo telka viac potešilo inač je to slabota

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@starec_2377Ja som tiež chcel nejaký PC, ale v ponuke žiaden nebol, takže smola. 

Editoval composite19
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz