Hrozne pomalý internet

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, 
U nás je zavedený najmenší balík (neviem povedať podľa názvu, neviem nájsť stránku kde sa to hľadá podľa mesta) a inštalatér povedal, že tu u nás sa vedie iba tento.
Tento internet je bohužiaľ (čo sa sťahovanie a uploadovania týka) hrozne pomalý. Sťahuje mi to maximálne 1 mb/s (väčšinou 700-900 kb/s). Som hráč, hrám hry, keď si idem stiahnúť nejakú hru, napríklad teraz sťahujem jednu a hra má 20 GB, sťahuje mi to 7 hodín. Toto nie je normálne. Taktiež, keď hrám online hru, na mobile si musím vypnúť Wifi a v PC okrem komunikačného prostriedku na ktorom sa rozprávam so spoluhráčmi a hry ktorú hrám všetko iné. Aj Windows update a automatické aktualizácie v antivírovom programe, lebo ak mi to začne sťahovať aktualizácie, ping mi vyletí k satelitom do vesmíru. Prosím vás, je nejaká možnosť, aby sa tu zaviedol poriadny internet? Naozaj by som to ocenil a fakt sa nehodlám kvôli tomu presťahovať niekam kde sa tie služby vedú.

Editoval menanem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

To zavisi od lokality kde byvate mozno by pomohlo prejst na pevne LTE ak vo vasej lokalite je  ponukaju to ini operatori. bez toho aby ste napisali lokalitu sa vam neda odpovedat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lokalita je Hurbanovo, ulica Agátová

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No síce keďže si neuviedol číslo domu nedá sa zistiť presne, ale keď som to len tak zadal tak na tej ulici mi vybehlo, že maximum 8Mb/s ako máš ty teraz, a asi tam vyššia rýchlosť ani nebude typujem, ale môžeš si to pozrieť inak tu: https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia

Ako bolo písané vyššie prejsť buď na LTE internet alebo niečo lepšie ak je teda dostupné na tvojej adrese, a jedine u iného operátora. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Pozrel som si aj iného poskytovateľa, nebudem ho tu menovať no každopádne u neho mi vyšla tiež iba rovnaká rýchlosť. 
To je na  nič.

Editoval menanem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.