Náklady vymáhania

Otázka

• 0

Dobrý deň,

nestihol som uhradiť faktúru. Vyúčtovali mi bez upomienky naskôr 4,99 € a následne 19,88 € náklady vymáhania? Na základe čoho sú stanovené takéto čiastky.

Dlhoročne mám internet, magio a tel linku, teraz od 09/2018 mobilne služby. A bez upomienky hned takéto pálky. 

Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Sú to ceny z cenníka. Proste to tak je. Skôr sa opýtaj, ako sa to stalo, keď dnes chodí každý s mobilom aj na WC a prístup k netu máš každý deň. 2x upomienka, bratumm hľadaj problém medzi stolom a stoličkou... Bez urážky.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ano davajú taketo palky ako hovoriš stači keď nezaplatiš včas fakturu stači 1 deň a bude ti učtovaný poplatok navjac za znovu pripojenie kamarat ma o2 paušal a neuhradil fakturu za  2 mesiace a vôbec mu ešte paušal neviply a nedostal žiadnu upomienku a neviem ako je to možné

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

nestihol som uhradiť faktúru. Vyúčtovali mi bez upomienky naskôr 4,99 € a následne 19,88 € náklady vymáhania? Na základe čoho sú stanovené takéto čiastky.

Dlhoročne mám internet, magio a tel linku, teraz od 09/2018 mobilne služby. A bez upomienky hned takéto pálky. 

Jano

no určite ti poslali sms  to myslím berú, ako upomienku a to si určite nemal zaplatené už 2 faktúry, keď ti už naúčtovali 19,88 €    a v tej  2 faktúre si mal určite tiež upomienku, že namaš uhradenu  predchádzajúcu faktúru a o toľko si ju musel mať aj vyššiu.   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar