Náklady vymáhania

Otázka

• 0

Dobrý deň,

nestihol som uhradiť faktúru. Vyúčtovali mi bez upomienky naskôr 4,99 € a následne 19,88 € náklady vymáhania? Na základe čoho sú stanovené takéto čiastky.

Dlhoročne mám internet, magio a tel linku, teraz od 09/2018 mobilne služby. A bez upomienky hned takéto pálky. 

Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Sú to ceny z cenníka. Proste to tak je. Skôr sa opýtaj, ako sa to stalo, keď dnes chodí každý s mobilom aj na WC a prístup k netu máš každý deň. 2x upomienka, bratumm hľadaj problém medzi stolom a stoličkou... Bez urážky.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ano davajú taketo palky ako hovoriš stači keď nezaplatiš včas fakturu stači 1 deň a bude ti učtovaný poplatok navjac za znovu pripojenie kamarat ma o2 paušal a neuhradil fakturu za  2 mesiace a vôbec mu ešte paušal neviply a nedostal žiadnu upomienku a neviem ako je to možné

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

nestihol som uhradiť faktúru. Vyúčtovali mi bez upomienky naskôr 4,99 € a následne 19,88 € náklady vymáhania? Na základe čoho sú stanovené takéto čiastky.

Dlhoročne mám internet, magio a tel linku, teraz od 09/2018 mobilne služby. A bez upomienky hned takéto pálky. 

Jano

no určite ti poslali sms  to myslím berú, ako upomienku a to si určite nemal zaplatené už 2 faktúry, keď ti už naúčtovali 19,88 €    a v tej  2 faktúre si mal určite tiež upomienku, že namaš uhradenu  predchádzajúcu faktúru a o toľko si ju musel mať aj vyššiu.   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz