Udaje o spotrebe

Otázka

• 0

Dobry den

Kedysi mi v aplikacii telekom normalne ukazovalo kolko som minul dat , hovorov atd.

Teraz mi to vobec neukazuje,  ukazuje mi len produkty ktore mam, a kedy je splatnost, a potom sa daju len prikupit produkty. Niikde v nastaveni sa neda dat zobrazit udaj o spotrebe.

Takato aplikacia je k nicomu. Da sa to tam niekde nastavit?

Dakujem

_telekom.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Áno, od nasledujúceho fakturačného obdobia sa Ti to tam zobrazí korektne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@x-trax  ma pravdu ,  teraz v januari som si menil pausal . Takze od dalsieho obdobia by som to tam mal mat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jemu skôr vadí, že to je neprehľadné, zdĺhavé, pocit akoby si mal apku základnú kalkulačku 1GB inštalačný balík a ešte v emulovanom móde  :-D Taký krok späť, ako keď TB spravila internet banking vo flashi. :-D Telekom mohol kľudne spraviť súťaž na redizajn aplikácie výmenou za prvú cenu telefón, dať hlasovanie atď. Ako kreativita tej aplikácie je 0 bodov, úprimne by som vyhádzal vývojárov tej apky, ale oni si rozumejú... Telekom má byť Mercedes medzi operátormi.

tak pisal o spotrebe dat. vzhlad a prehladnost apky je uz druha vec. mal som rovnaky problem ako on. koncom roka som predlzoval a v danom mesiaci som mal rovnaky problem, ze som nevidel spotrebu dat. pravdepodobne preto, ze su tam dva mesiace za inych podmienok (stary Happy a novy Ano). apka to neukaze. akonahle nabehol novy mesiac, uz mam info o spotrebe (za odporucanie, data z aktualne zuctovacieho obdobia a predosleho zuctovacieho obdobia - prenesene).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Aplikacia to ukazuje aj teraz. nepredlzoval si viazanost v aktualnom mesiaci? ak ano, tak v novom mesiaci to uz budes vidiet.

Jemu skôr vadí, že to je neprehľadné, zdĺhavé, pocit akoby si mal apku základnú kalkulačku 1GB inštalačný balík a ešte v emulovanom móde  :-D Taký krok späť, ako keď TB spravila internet banking vo flashi. :-D Telekom mohol kľudne spraviť súťaž na redizajn aplikácie výmenou za prvú cenu telefón, dať hlasovanie atď. Ako kreativita tej aplikácie je 0 bodov, úprimne by som vyhádzal vývojárov tej apky, ale oni si rozumejú... Telekom má byť Mercedes medzi operátormi.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aplikacia to ukazuje aj teraz. nepredlzoval si viazanost v aktualnom mesiaci? ak ano, tak v novom mesiaci to uz budes vidiet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ja som tiež osobne neprešiel a zakázal aktualizáciu... Odinštaluj a vráť sa k pôvodnej aplikácii, bohužiaľ cez Google Play to už nespravíš a poslednú 1,7 verziu si musíš stiahnuť z alternatívneho servera. Predtým však musíš povoliť inštaláciu z neznámeho zdroja.

App nájdeš v depozitári https://apkpure.com/es/telekom/com.telekom.portal/download/1070000-APK?from=versions%2Fversion

Alebo máš alternatívu cez https://m.telekom.sk/prihlasenie/  avšak musíš zvoliť načítať ako pre web stránky, inak to bude hádzať tú reklamnú obrazovku na stiahnutie aplikácie. Chodí to korektne a vytvor si odkaz na plochu. Úprimne za seba tá nová aplikácia je jeden veľký **piip**, s tým súhlasím.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz