Udaje o spotrebe

Otázka

• 0

Dobry den

Kedysi mi v aplikacii telekom normalne ukazovalo kolko som minul dat , hovorov atd.

Teraz mi to vobec neukazuje,  ukazuje mi len produkty ktore mam, a kedy je splatnost, a potom sa daju len prikupit produkty. Niikde v nastaveni sa neda dat zobrazit udaj o spotrebe.

Takato aplikacia je k nicomu. Da sa to tam niekde nastavit?

Dakujem

_telekom.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja som tiež osobne neprešiel a zakázal aktualizáciu... Odinštaluj a vráť sa k pôvodnej aplikácii, bohužiaľ cez Google Play to už nespravíš a poslednú 1,7 verziu si musíš stiahnuť z alternatívneho servera. Predtým však musíš povoliť inštaláciu z neznámeho zdroja.

App nájdeš v depozitári https://apkpure.com/es/telekom/com.telekom.portal/download/1070000-APK?from=versions%2Fversion

Alebo máš alternatívu cez https://m.telekom.sk/prihlasenie/  avšak musíš zvoliť načítať ako pre web stránky, inak to bude hádzať tú reklamnú obrazovku na stiahnutie aplikácie. Chodí to korektne a vytvor si odkaz na plochu. Úprimne za seba tá nová aplikácia je jeden veľký **piip**, s tým súhlasím.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aplikacia to ukazuje aj teraz. nepredlzoval si viazanost v aktualnom mesiaci? ak ano, tak v novom mesiaci to uz budes vidiet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aplikacia to ukazuje aj teraz. nepredlzoval si viazanost v aktualnom mesiaci? ak ano, tak v novom mesiaci to uz budes vidiet.

Jemu skôr vadí, že to je neprehľadné, zdĺhavé, pocit akoby si mal apku základnú kalkulačku 1GB inštalačný balík a ešte v emulovanom móde  :-D Taký krok späť, ako keď TB spravila internet banking vo flashi. :-D Telekom mohol kľudne spraviť súťaž na redizajn aplikácie výmenou za prvú cenu telefón, dať hlasovanie atď. Ako kreativita tej aplikácie je 0 bodov, úprimne by som vyhádzal vývojárov tej apky, ale oni si rozumejú... Telekom má byť Mercedes medzi operátormi.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jemu skôr vadí, že to je neprehľadné, zdĺhavé, pocit akoby si mal apku základnú kalkulačku 1GB inštalačný balík a ešte v emulovanom móde  :-D Taký krok späť, ako keď TB spravila internet banking vo flashi. :-D Telekom mohol kľudne spraviť súťaž na redizajn aplikácie výmenou za prvú cenu telefón, dať hlasovanie atď. Ako kreativita tej aplikácie je 0 bodov, úprimne by som vyhádzal vývojárov tej apky, ale oni si rozumejú... Telekom má byť Mercedes medzi operátormi.

tak pisal o spotrebe dat. vzhlad a prehladnost apky je uz druha vec. mal som rovnaky problem ako on. koncom roka som predlzoval a v danom mesiaci som mal rovnaky problem, ze som nevidel spotrebu dat. pravdepodobne preto, ze su tam dva mesiace za inych podmienok (stary Happy a novy Ano). apka to neukaze. akonahle nabehol novy mesiac, uz mam info o spotrebe (za odporucanie, data z aktualne zuctovacieho obdobia a predosleho zuctovacieho obdobia - prenesene).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@x-trax  ma pravdu ,  teraz v januari som si menil pausal . Takze od dalsieho obdobia by som to tam mal mat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, od nasledujúceho fakturačného obdobia sa Ti to tam zobrazí korektne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

I'm Look For Telekom Apps On iOS .. i Don't Found It !!!!!!!!!!!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar