magio internet a pevna linka

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravim.Zriadil som si  magio internet VDSL. No dneska som to pripojil vsetko zatial ide len ma nastavala jedna vec.V dome mam dva telefony,  Na jednu telefonnu zasuvku som pripojeny aj teraz  cez router, no lenze druha mi nejde.Este to by som mozno prezil, neviem ci ano ale vedel by som s tym nejak vyspekulovat , ono vsetko spojene od stlpa privodu pevnej ide do jednej krabicky takze ak by som vedel z routra dat este jeden splitter alebo nieco take na dve pevne tak by to mohlo ist, lebo takto nejde.Dalsia vec je elektrina, ono ked nebude elektrina , tak nepojde ani router a taktiez pevna linka, co predtym slo , toto tiez neni bohvieco za riesene .Diky za odpoved.

Editoval MarekM25

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dve linky vyriešiš jedine splitrom. 

A čo sa týka elektriny, ruku na srdce, koľko krát do roka Ti nejde elektrina? Ak aj je porucha, tak je v drvivej väčšine vyriešená do pár hodín. Ak by aj nie, tak máš v prípade núdze mobil, či? Jedine, že si notorický neplatič, ale to by už bol iný príbeh.? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ak ma VDSL spliter nedas

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom nejakú rozdvojku, z routra k dvom pevným linkám. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus este zavolat na 0800 123 777 ci ti vedia nejako poradit. ak nie tak si kup nejaky analogovy set - dva telefony pripajane na jednu ustrednu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

adenie spapa.Pevna linka mala vzdy odjakziva vlastne napajanie aj ma.Tak preco je to takto divne riesene neviem .Ostava teda len splitter

Dalsia vec ma prave **piip**.Net mam 2 dni  a same vypadky aj teraz ledva som toto napisal. Takze dufam ze sa to zlepsi.

V routri mam napisaen automaticky toto :

Citát
DSL Line:Up
Type:VDSL2
Downstream Rate:52493 Kbps
Upstream Rate:5248 Kbps
Downstream Line Measured ValuesNoise Margin:14.6 dB
Downstream Line Measured ValuesLine Attenuation:19.7 dB
Upstream Line Measured ValuesNoise Margin:23.7 dB
Upstream Line Measured ValuesLine Attenuation:11.7 dB

Znamena to nieco ze to max len tolko pojde alebo je sanca ze aj vysse.Rychlost mam mat max  80/8 teda XL balik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz