Router ZYXEL VMG3312 nastavenie pripojenia ADSL

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

prosím vás potreboval by som poradiť ohľadom nastavenia routra pre pripojenie na ADSL linku. Chcem nahradiť pôvodný router Zyxel 660HW pretože sa mi už často reštartuje. Po nastavení podľa parametrov pre konfiguráciu internetového pripojenia na stránke Telekom sa zariadeniu nedarí pripojiť - kontrola DSL bliká a Internet nesvieti. V prílohách posielam screeny mnou zadaných nastavení. PPP meno a heslo som samozrejme zadal. Mám len službu Magio Internet, nič iné.

Ďakujem za pomoc a radu. Lukáš

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Do pppoe zadaj meno a heslo zo zmluvy o pripojení a  do kolonky VLAN 802.1 P zadaj hodnotu 3...ostatne hodonty máš dobre nastavené

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj

Mam ten isty modem (Zyxel VMG3312-T20A) cisto novy, pochadza asi z Ciech, boli tam nastavene na cesky telekom.  Skusil som to nastavit podla hore uvedeneho, ale nepodarilo sa mi.

Nastavenia mam ako je prilozene, ale ako modem mi funguje, len ako router.

Dlink sa mi pokazil, nevysiela wifi, preto docasne zyxcel mam ako ako router, ale chcel by som ho mat ako Modem, pripojit sa cez ADSL (teda ak tak sa nazyva pripojenie cez telefonicku linku).

Prikladam nastevinie aj Dlink-u.

Login a PPP Heslo mi posali do SMS, urcite mam spravne. Zaroven Dlink sa pripoji s tym heslom.

dakujem za pomoc!

Peter

strana0.jpg

strana1.jpg

strana2.jpg

strana3.jpg

strana4.jpg

strana5.jpg

strana6.jpg

strana7.jpg

strana8.jpg

Dlink1.jpg

Dlink2.jpg

Dlink3.jpg

Dlink4.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz