Nezmyselné jednorazové ceny

Otázka

• 0

Chcem sa spytať prečo uvás mate take drahe jednorazove ceny keď  si zoberiem paušal Ano M tak napr za telefon huawei p20 lite zaplatim jednorazovo 99€ čo je pre mňa veľa mne sa skôr zda že pri paušale Ano M za telefon viac preplatim dvojnásobok ceny čo ma najviac štve že pri drahšom paušale mate za daný telefon poplatok 1€ čo je nezmyselné veď konkurencia dáva k paušalu jednorazovy poplatok ku všetkym telefonom 2€ a je jedno aký paušal mám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

A bol si sa aj reálne pýtať na tie 2€ u O2? Keďze by si bol nový zákazník hneď ti dajú prvotnú platnu za zariadenie tak v 1/3 až v 1/2 sumy ktorá ti potom poníži sumu paušálu počas 2 rokov. Kamarát tam platil za iphone X prvú platbu 450€ :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby Ti to aj dali za tie 2€, je to len prvotný poplatok. Zbytok Ti rozrátajú na 2 roky + cena za paušál. Never všetkému, čo vidíš v reklame.😉

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak pitat som v O2 som sa ešte nebol ale pred 2 dnamy ma kontaktovali z o2 či si nechcem preniest čislo z telekomu a že za mňa zaplatia zmluvnu pokutu tak som im nato povedal že sa musim rozhodnut a ponukali mi paušal taky isty ako mam v telekome za 20€ tak si myslim že by som stoho nič nemal lebo tolko platim aj v telekome akurat je tam výhoda že davaju nový mobil za jednorazovy poplatok 2€ 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale ako hovoriš composite19 zbytok by mi rozratali na 2 roky čo by vyšlo oveľa viac 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak pitat som v O2 som sa ešte nebol ale pred 2 dnamy ma kontaktovali z o2 či si nechcem preniest čislo z telekomu a že za mňa zaplatia zmluvnu pokutu tak som im nato povedal že sa musim rozhodnut a ponukali mi paušal taky isty ako mam v telekome za 20€ tak si myslim že by som stoho nič nemal lebo tolko platim aj v telekome akurat je tam výhoda že davaju nový mobil za jednorazovy poplatok 2€ 

A čo si čakal že ti dajú 1000€ telefón za 2€? 😃 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Chcem sa spytať prečo uvás mate take drahe jednorazove ceny keď  si zoberiem paušal Ano M tak napr za telefon huawei p20 lite zaplatim jednorazovo 99€ čo je pre mňa veľa mne sa skôr zda že pri paušale Ano M za telefon viac preplatim dvojnásobok ceny čo ma najviac štve že pri drahšom paušale mate za daný telefon poplatok 1€ čo je nezmyselné veď konkurencia dáva k paušalu jednorazovy poplatok ku všetkym telefonom 2€ a je jedno aký paušal mám.

N E  K U P U J T E  si mobil  od Telekom.sk! Prerátajte si koľko za mobil zaplatíte v Telekome  a koľko stojí v bežných obchodoch ! Väčšina mobilov sa dá kúpiť v e-shopo

ch,či v kamenných obchodoch o pár desiatok eur lacnejšie!Je to hanba ,že  operátor ich predáva za také sumy,čo by skôr malo byť opačne,predávať ich za symbolickú cenu!

Editoval Vladimir Tencer

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo by  ich mal operátor predávať za symbolické ceny a prerobiť na tom? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A prečo by mali byť symbolické ? Stačí ak budú relevantné k službe ktorú si platím , nie že je to drahšie ako v hocijakom eshope ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Vladimir Tencer ja som si vzal Huawei P20 pro.Keď som ho bral cena telefónu na e-shopoch bola 850€.Ja ho mám 13€ + k paušálu a jednorázovo som vyplatil 300€ čo sa rovná sume 612€.Čiže ho mám lacnejší o 238€, ako cez e-shop.Nesmieš rátať cenu paušálu ako hodnotu HW.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V O2 telefón stojí normálnu cenníkovú odporúčanú cenu. Za 2 EUR dostaneš len prvú platbu, potom je zvyšok rozrátaný do 24 mesiacov z doporučenej MOC. Nič viac za tým nehľadaj. Akurát ten mobil nemusíš kešovať hneď. v TK sa predávajú brandované telefóny, zvyčajne o niečo lacnejšie ako za plnú cenu. Každý si nájde to svoje. Ja radšej vyžijem retenčnú ponuku bez telefónu a telefóny si roky kupujem v e-shopoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz