Problem s tunermi Magio Sat Box KAON KST B2046 PVR

Otázka

• 0

Ahojte, chcel by som Vas poprosit o pomoc resp. o konzultaciu.Mam uz v poradi druhy box Kaon KST B2046 PVR - prvy klakol tak ze ani nenabootoval.Tento co mam teraz ma problem s tunermi.Mam ho nastaveny tak ze pouzivam obidva tunery.Po cca 3 dnoch pouzivania mi z nicoho nic vypadne signal na jednom z nich.Clovek by si myslel ze to nie je nic neobvykle, asi je problem v kabli alebo LNB ale sranda nastava ked sa odpoji ten dany kabel.Napr vypadne signal uplne na nulu na Tunery 1 tak ked odpojim kabel z konektora 1 tak na boxe zrazu nabehne signal aj kvalita normalne ako keby tam kabel pripojeny bol.Nechapem ako je to mozne ale box s takymto zapojenim jedneho kabla ide na 2 tunery ale zasa iba par dni a potom to vypadne ale tak ze uz ani po zapojeni ani odpojeni druheho kabla signal nenabehne.Nasledne nic fyzicky s kablami ani LNB neurobim iba dam box do vyrobnych nastaveni a zrazu to zasa funguje a tato situacia sa opakuje.Ked ten box nastavim iba na pouzitie jedneho tunera a skusam napr 2 tyzdne jeden kabel z pozicie LNB1 a potom druhy kabel z pozicie LNB2 tak ide ako hodiny takze mi z toho vypliva ze LNB musi byt OK nie?Este vacsia sranda nastala ked sa mi dokonca v menu ukazal Tuner 3 ktory box ani nema...Nechapem- Tento box je podla mna maximalne nekvalitny a o tom Menu a EPG ani nehovorim.Zlaty Kaon CO1000 co som kedysi mal.Skuste mi prosim poradit co si o tom myslite pripadne mi napiste aku verziu FW v boxe mate vy.Nizsie posielam foto.Dakujem

D6235089-5AD5-461C-AA3E-1A29E408AAA3.jpeg

DD6183CE-C8FD-4C9D-88C7-96BA23EDFEDF.jpeg

C02E0BFF-6568-4BD0-B5A1-FA88DBDA0E24.jpeg

AEDCF7EC-64EC-4089-BABA-4FBD7853466D.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Nuž ja mám práve ten Kaon CO 1000 čo spomínaš a nedám naňho dopustiť (dúfam, že tak skoro nekľakne?). Verzia SW 1.28rc1

Podľa mňa LNB je OK, keďže si ho skúšal tak, ako si skúšal, skôr to vidím tak, že budeš musieť znovu požiadať o výmenu STB. Akože vypojiť jeden kábel a on si načíta normálne obidva tunery, dokonca tri?. Zrejme tam máš ducha z Telekomu???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar