Huawei P20 PRO - Android 9

Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať kedy uvoľníte aktualizáciu Android 9 na Huawei P20 pro, nakoľko už vyšla pred mesiacom a na slovensku už ju aj niektorý ľudia majú.

Za skorú odpoveď vám vopred ďakujem-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

To závisí od huawei keďže tento android ja na svojom telefóne mám 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sú telefóny HUAWEI brandované??? Rozmýšľam o Mate 20 PRO, jedine, čo ma brzdí je to, že nechcem brandovaný telefón od žiadneho operátora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od telekomu tam nemám nič (p20 Pro) jedine aplikáciu Telekom ktorú som si sám stiahol 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od telekomu tam nemám nič (p20 Pro) jedine aplikáciu Telekom ktorú som si sám stiahol 

Dakujem za info. Potom skus cez menu info o telefone dat vyhladat rucne aktualizaciu. Mal by si ju mat. Iba ked je brandovany, vtedy tie aktualizacie chodia az po uvolneni operatorom a preto aj nechcem brandovany fon a v mojom pripade je to prekazkou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@sladkymJa mám P20 pro od Telekomu a aktualizáciu už mám od 23 decembra.Závisí od Huawei , kedy na tvoje IMEI vypustí aktualizáciu.Ale musím sa priznať , že automaticky mu ju nevyhodilo a každý deň , celý december som klikal o dušu či už nevyšla aktualizácia :D pre @Marcel telefón nemám brandovaný.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokiaľ nenájdu workaround tak nie, ale je to zrejmé od augusta 2018, že na 9tke to google zablokuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nahrávanie hovorov je určite veľmi dobrá vec

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

žiaľ Telekom stále má brandované mobily.. posledný update pre moj p20pro je DT.SVK 8.1.0.7 

Tak keď si kupuješ tie čo sú brandované, také iPhony nemá brandované, pri iPhonoch celkovo žiadny operátoroch ak sa nemýlim ich nemá brandované, a takto by to malo byť u všetkých telefónoch si myslím, len to je tak keď to dovolia výrobcovia, zároveň ja v tom nevidím logiku aby operátor testoval aktualizáciu alebo čo vlastne robí a zároveň tým zdržuje aktualizáciu o niekoľko dní a tým pádom nebrandované telefóny majú aktualizáciu dávno, ale tí od operátorov oni stále čakajú. (tiež táto vec je ďalšia nevýhoda kúpy telefónu od operátora)

Editoval Samer303
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stejne nemá význam kupovať ich od operátora...Voľakedy to bolo výhodné. Dnes to nieje zďaleka tak výhodné...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

žiaľ Telekom stále má brandované mobily.. posledný update pre moj p20pro je DT.SVK 8.1.0.7 

Ja som tento telefón tiež bral od telekomu a po Vianociach som dostal devinu. Takže to skôr teraz záleží od huawei a nie telekomu 

Screenshot_20190120_150801_com.huawei.android.hwouc.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

budte radi za 8.1, dnes som dával rollback z 9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Tak dúfam, že riešenie sa nájde, lebo toto je pre mňa neprípustné. Zároveň je to pre mňa nová, nie veľmi pozitívna informácia.😡

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz