1Gbit/100Mbs problem

Otázka

• 0

Zdravim

Mam taky menší problem a to že som prešiel z 300mbs na 1000mbs internet čiže malo by sťahovať napriklad cez steam alebo taketo platformy niečo okolo 100mbs no sťahuje max 35mbs.(nemam nastaveny žiaden limit)

ked som robil speedtest tak mam ping 10,download mam niečo okolo 400 a upload 100.

som pripojeny cez kabel na pc.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pokiaľ je UTP kábel podľa normy cat5e a nie je po ceste od optického konvertora na metaliku iné sieťové zariadenie, ktoré by degradáciu mohlo spôsobovať obrátil by som sa na 0800123777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

100mbs no sťahuje max 35mbs.(nemam nastaveny žiaden limit)

Ahoj,

V tomto pripade si treba skontrolovat typ harddisku ktory sa nachadza v pc. Ak sa jedna o starsi PC ta rychlost 35 by zodpovedala. Treba kupit SSD. Predpokladam ze SSD nemas alebo aspon nan nestahujes kedze to ide okolo 35MB (pri rychlosti 400Mbit by malo byt stahovanie okolo 50MB..)

Avsak ako pises 400 je celkom malo, minimalne by si mal mat 600+. Ak mas vsade UTP kable, porozmyslal by som nad FTP a podla rychlosti ktora ti ide by si mal uz mat minimalne Cat5e ktory podporuje 1000Base-T... skus teda zavolat na 0800123777 ako pise eM Kei.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz