nefunguje subezne sledovanie magia na 2 TV

Otázka

• 0

dobry vecer

potreboval by som poradit nefunguje mi sledovanie magia HD kanalov subezne na dvoch magio boxoch [jeden je s HDD a druhy je bez HDD]

vypisuje mi nasledovne hlasky:

- Vsetky HD sluzby su v prevadzke. Pre moznosti HD zobrazenia stlacte OK

- Vsetky HD sluzby su momentalne pouzite. Pre pozeranie HD kanalov, ukoncite pozeranie HD kanalu na vasom TV.[ moznosti mam pokracovat v nahravani alebo Prerusit tv]

ked dam prerusit TV a zrusim nahravanie, nemam ziadne planovane nahravky ani **piip** nefunguje to aj tak. skusil som aj oba boxi restartovat ani to nepomohlo. nemate nejake riesenie co by mi mohlo pomoct?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

29 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Stále sa  niekomu niečo nepaci? najprv nadavate že Telekom pre to aby boli 2 HD na metalické nič nerobí a keď to spraví tak aj tak ste nespokojní. Telekom robí všetko preto aby napredoval a držal ako tak krok aj s nemeckými kolegami aj keď treba povedať že oni sú v nasadzovaní noviniek stále rýchlejší. To nič nemení na veci že ak sa Vám nepáči odstúpte od zmluvy a nájdite si alternatívu.. dnes je hrozné veľa možnosti :)

Editoval filipec12
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stále sa  niekomu niečo nepaci? najprv nadavate že Telekom pre to aby boli 2 HD na metalické nič nerobí a keď to spraví tak aj tak ste nespokojní. Telekom robí všetko preto aby napredoval a držal ako tak krok aj s nemeckými kolegami aj keď treba povedať že oni sú v nasadzovaní noviniek stále rýchlejší. To nič nemení na veci že ak sa Vám nepáči odstúpte od zmluvy a nájdite si alternatívu.. dnes je hrozné veľa možnosti :)

Dik za reakciu, ale neviem ci je namieste:) pristup jak hovado, ze ked sa nepaci tak chodte prec, skoda ze clovek ma od vas 15 rokov pausal, 10 rokov magio. Skor by som ocakaval, ze ako chcete riesit "diskriminaciu", ludi ktori od vas nemaju aj net, a chcu taktiez vyuzivat tie novinky ktore tak promptne nasadzujete. Rad by som vedel, ako clovek ktory sa aj trochu vyzna, aky je rozdiel medzi nasadzovanim noviniek v DE a u nas :) maju tam kvalitnejsie VDSL kable? 

Vopred dakujem za odpoved k veci

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No a tym padom tym ktory maju optiku 300/30 by ste mohli pustit 4HD/2SD sucastne!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne to sľubovali už pred štyrmi rokmi že to pôjde a som na optike a stále nič!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar