Otázka

• 0

Stabilné a superrýchle pripojenie všetkých zariadení cez Wi-Fi alebo kábel. Prečo nás kŕmia takýmito bludmi, keď to nie je pravda? Já mám poslednú dobú problémy s rýchlosťou ak kábel, tak i wifi. A keď už nevedia, tak povedia, že rýchlosť nie je garantovaná a wifiny tiež. Prečo umelo znižujú rýchlosť pripojenia? Na začiatku som mal 46/4 a teraz naposledy 36/3. Vie mi na tieto otázky niekto odpovedať? Mám VDSL 30/3, internet L, IPTV L a za posledné dva mesiace si iba mailuju s technickou podporou a vysledok je asi taký, že ráno ide internet dobre, večer o polovinu pomalší. Kde je ta stabilita, ktorú marketingové oddelenie reklamuje?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

pokial mas aj IPTV  a L net tak rychlost je nastavena dobra ..pri jednom STB nastavuju tusim 36/3 a pri dvoch 42/3 Mbit samozrejme ak to kapacita linky dovoli

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

umelo nič neznižujú, ukáž parametre z routera nech vieme na čom si. Ako písal filipec spomínané profily sa nastavujú pri IPTV jednom alebo dvoch STB. Správne pripojenie nie je garantované, ale pri telekome sme si tak všetci zvykli, že to proste ide stále 100% rýchlosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V zmluve, ale aj v reklame je taká čarovná formulka - rýchlosť AŽ DO... Ani jeden operátor Ti zmluvne negarantuje, že Ti to 24 mesiacov, 24 hodín denne pôjde 30/3. Niekedy to môže ísť aj viac, ale to už by si sa asi nesťažoval?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.