Z Magio Kina L zmizla vacsina filmov

Otázka

• 0

Dobry den,

vyuzivam Kino L na pozeranie filmov, ktore ma byt dostupne este cca 2 tyzdne zdarma. Zopar filmov som si uz cez sviatky pozrel ale mnoho som mal v Oblubenych, aby som sa k nim v januari pekne postupne dostal. Bolo ich viac ako 15. Moje prekvapenie nastalo, ked som sa po Silvestri vratil domov a zrazu som tam nasiel len 4 filmy. Myslel som si, ze sa len nieco zblblo a vymazali sa z oblubenych. Nie. Vacsina filmov z ponuky kina skutocne zmizla. Ukazuje mi asi tak tretinu toho, co tam bolo.

Stretol sa s tym niekto tiez? Napriklad som mal v plane film "John Wick", ktory tam uz neviem najist. Alebo "A Dangerous Method"...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Máš pravdu aj z M aj z L

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, táto zmena nesúvisí s akciou, ktorá aktuálne prebieha. Obsah Magio Kino priebežne meníme, niektoré tituly odoberieme a iné pridáme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To myslite vazne? To nie je nejaky error?

A ake filmy ste akoze pridali? Lebo ja som si vsimol len odobratie tych najlepsich... ked si pozriem M, tak tam su 4 (ano, slovom STYRI) akcne filmy. To naozaj cakate, ze pri sluzbach ako Netflix alebo HBO vam niekto da peniaze za toto? Predtym bola ponuka fajn, nie uzasna, ale dalo sa tam nieco najist. Teraz je to ABSOLUTNA tragedia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pozeral som cez vianoce ponuku magia kina kedze to bolo zadarmo, uvazoval som , ze vyskysam. vyber filmov bol dost zly. urcite by som sa pre tuto sluzbu nerozhodol dat peniaze.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar