novy pausal

Otázka

• 0

dobry den, prisla mi sms sprava ze mi konci pausal, mozem si cez internet teda objednat novy a stary bude zruseny? Dakujem tel>

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Presne tak..  Ceny sú výhodnejšie oveľa .Treba ožalieť akciové zariadenie. Mať lacnejšie služby zo zľavou 40% to stojí za to..👍

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len pozor na tú portáciu, pretože sms zvyknú posielať 3 mesiace pred koncom viazanosti (aby si sa znova zaviazal u nich). Tým pádom Ti bude účtovaná zmluvná pokuta. Nebude síce vysoká, ale bude. Takže radšej počkať na koniec viazanosti a zadať portáciu (a počkať, kým Ti zavolá retenčné. Zľava min. 30%), alebo môžeš rovno predĺžiť zmluvu v Telekome už teraz. Buď cez web, alebo telefonicky na 0800 123 456. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skrátka netreba sa nechať nachytať...👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Má význam dávať portáciu aj vtedy keď chcem k paušálu aj nový telefón? vedia dať aj vtedy dáku zľavu na paušál resp. nejakú inú zľavu? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nuž podľa toho, aké máš pevné nervy a čo si dokážeš vydobiť. Väčšinou čo čítam, tak berú retenciu bez telefónu (a kúpia si v hotovosti, alebo na splátky), ale boli aj takí, čo si telefón vydobili (samozrejme s menšou zľavou, ale predsa). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Retencia ide bez telefónu, aspoň ja som tak vždy riešil svoje požiadavky. Ďalší paušál mi končí koncom mesiaca marec 2019, tak vám dám vedieť, čo vybavím. Ale je pravda, že SMS prišla už teraz, zareagoval som, ale počkám až do konca viazanosti. Happy mi vyhovuje viac, kvôli cene samozrejme.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz