kvalita - nekvalita

Otázka

• 0

Dobry den,

chcem sa spytat, ci aj ostatni eviduju otrasnu kvalitu a sekanie Digi4-ky? Povodne som sa chcel pozerat na Man City - Liverpool v priamom prenose ale po 40 minutach som to vzdal, nakolko v priemere z 1 minuty prenosu vidim zaseknuty obraz asi 50 sekund a zvysnych 10 sekund tento "kvalitny" stream ako v prilohe. Testoval som aj rychlost netu, v tom problem nebude (vid. priloha c. 2). Na dalsich kanaloch Magiogo tento problem neevidujem - ako ani na Digi 4 predtym.Capture.JPGCapture2.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Aj dnes to "slape", ako svajciarske hodiny. Problem evidujem asi od 19h - s mensimi prestavkami. Prvych 5 kanalov nejde vobec, dalej som ani neskusal.

Nerozumiem tomu, preco tak perspektivny projekt je dlhodobo na vedlajsej kolaji u Telekom, ze nedokazu odstranit ani len tie zakladne chyby v systeme. Ta nespolahlivost je jedna vec, druha ze ma Magiogo stale tie iste muchy, ako napriklad neschopnost zapamatat si web browser, aj ked sa uzivatel prihlasi s vyznacenim policka "zapamatat prihlasenie" a potom uzivatelovi nezostava ine, nez po kazdom 4. prihlasenie sa vymazavat manualne registrovane zariadenia (alebo nevypinat nb ale iba uspavat).
Dalej by som mohol spomenut pomale a tym padom rozpacite prepinanie kanalov, ked po asi 5 sekundovom cakani nacitania streamu sa system svojvolne este raz zahadne prepne na predchadzajuci kanal alebo rovnako ak sa uzivatel chce vratit v case, tak treba kliknut s prestavkami asi aj 3x, lebo system skorej "nepochopi". 

Pouzivam tento system s tymito symptomami takmer 2 roky ale prestava ma to bavit, lebo ta nespolahlivost ma zial vzostupny trend. 

magiogo.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preco je DIGI Sport 1 pekne v HD na Magio GO ale 2,3,4,5 uz su v zlej kvalite? Okrem toho kazdy v inej, este 4 sla lepsie ako ostatne ale ani zadaleka nie tak pekne ako 1.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,

aj my máme problém so sekaním kanálov Digi Sportu, niekedy to ide úplne v pohode bez sekania, ale niekedy to seká tak ako si napísal, že z minúty je to seknuté nejakých 40 sekúnd, potom to ide nejakých 10-15 sekúnd a znovu sa sekne a vpravo hore napíše Načítavam. Potvrdzujem, že pri iných kanáloch to neseká, len pri Digi Sportoch, a nielen pri Digi Sport 4 ako Tebe, ale v podstate pri hociktorom z nich. Snáď s tým niečo urobia a zlepší sa to. Tiež som mal pochybnosti, či to nebude na našej strane, ale notebook aj rýchlosť netu máme v pohode, tak vidím, že problém nie je na našej strane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mňa síce kvalita obrazu ide na super vysokú, ale potvrdzujem sekanie, vôbec sa to nedá pozerať, prešiel som na pozeranie cez net. Neviem, začo si túto kvalitnú službu platíme. A nestalo sa to prvý krát, asi pred mesiacom to isté pri zápase Manchester United - Arsenal. A zajtra píšem veľmi kritický mail na aplikácia@telekom !!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar