Zabudnuty PIN kód

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den! 

Stala sa mi taká vec, ze som musel restartovat svoj telefón, ale zabudol som PIN kód. Momentálne sa nachádzam v Thajsku. Môzete mi s tym pomôct prosím Vás? Attila Molnár.

Editoval daniM90

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Skús si spomenúť , lebo pri zablokovaní  (3x zadaný nesprávny PIN) budeš potrebovať PUK kod.  Ten máš doma v obálke od SIM karty.

Ak sa doma nenájde, môže majiteľ čísla  alebo splnomocnená osoba môže požiadať o vydanie PUK kodu 

Ak nemáte PUK kód, môžete oň požiadať jedným z nasledujúcich spôsobov:

• osobne v predajni Telekom, kde vám PUK kód vystavia na počkanie.
  • telefonicky na Zákazníckej linke Telekom 0800 123 456, kde vám operátor následne pošle PUK kód poštou na adresu trvalého pobytu alebo sídla firmy.
  • e-mailom cez kontaktný formulár Napíšte nám. Do tela e-mailu, prosím, uveďte vaše telefónne číslo, meno, adresu, dátum narodenia a v prípade spoločnosti názov a IČO. PUK kód vám zašleme poštou na adresu trvalého pobytu alebo sídla firmy.

Vystavenie PUK kódu je bezplatné.

PUK kód je možné zaslať výlučne doporučenou poštou na adresu trvalého bydliska. Iná forma zaslania nie je možná.

prípadne zaslať e-mail na office@telekom.sk a požiadať o zaslanie PUK kódu doporučene poštou na adresu trvalého pobytu.

Editoval ASK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @daniM90

presne ako ti napísal @ASK, kontaktuj kolegov emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára a požiadaj o vydanie PUK kódu. Kolegovia po overení, ti PUK kód zašlú na email. Napíš im z emailu, ktorý máš vedený ako kontaktný pri tvojich službách a do mailu uveď kód adresáta, meno a priezvisko, rok narodenia. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@daniM90Môžeš si zakúpiť u zeleneho operátora SIMku na 15 dní  s neobmedzeným internetom (768kbps rýchlosť)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar