Samsung Galaxy j5

Otázka

• 0

Nazdar, asi pred pol rokom som kupoval na paušál mobil Samsung J5. Všade na internete sa píše že je Dual sim ale aj po úprave sim Trayu aby simka vošla mi druhú SIM nenačíta... Telekom má upravenú ROM aby nepodporovalo Dual Sim ? 

ďakujem za info....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Áno, telekom softvérovo upravoval svoje zariadenia iba pre jednu sim kartu. Momentálne to už nerobí a má v ponuke čím ďalej, tým viac dvojsimkových zariadení. 

Ja mám od nich minuloročný dvojsim telefón a funguje iba jedna sim. Teraz v decembri som bral nový a funguje už na obidve sim karty. 

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, telekom softvérovo upravoval svoje zariadenia iba pre jednu sim kartu. Momentálne to už nerobí a má v ponuke čím ďalej, tým viac dvojsimkových zariadení. 

Ja mám od nich minuloročný dvojsim telefón a funguje iba jedna sim. Teraz v decembri som bral nový a funguje už na obidve sim karty. 

ja som ho bral v Máji a nefunguje 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oni tie dvojsim telefóny pridávajú postupne. V máji mali v ponuke možno tak 2-3 dvojsim telefóny, aj to tie najdrahšie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

lebo pozerám tak aj na mobile je uvedené iba jedno IMEI t. j. ako keby to bola len Single SIM verzia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hej, oni to predávali ako single sim. Proste druhý slot softvérovo blokovali. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hej, oni to predávali ako single sim. Proste druhý slot softvérovo blokovali. 

ale ak by to bolo len záležitosť softwaru tak by sa tam dala prehrať ROM a tak by sa to dalo vyrieišiť keď tak rozmýšľam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ak by to bolo len záležitosť softwaru tak by sa tam dala prehrať ROM a tak by sa to dalo vyrieišiť keď tak rozmýšľam

To sa síce dá, ale prídeš o záruku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz