Slabý internet

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

chcel by som sa opýtať jednu vec. Ako je možné, že keď platím za 80 Mbit internet, tak som sa ešte nikdy s rýchlosťou nedostal ani k  35 Mbit.

Viem, že občas som volal na technickú podporu, kde to zrejme reštartovali a na dobu veľmi malú som mal rýchlosť približne 40 Mbit. 

Chcem povedať len toľko, že ja platím za produkt, ktorý mi nie je sprostredkovávaný v takej miere, v akej by mal. Nechcem spove peniaze vyhadzovať len tak von oknom, každý si strážny svoje financie. 

Prosím, ak sa mýlim, opravte ma, ale prosím členov a administrátorov tohto fóra a celkovo asi T-comu, buďte čestný, lebo sú tu reči , kedy boli vaše služby obvinené z nespoľahlivosti a celkovo klamstva. Dúfam, že to sú iba reči, lebo niektorý majú a fakty.

Za Vašu odpoveď vopred ďakujem  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

to ci mas linku naozaj nastavenu na 80 Mbit skontorlujes prihlasenim sa do routra.. pokial nie a si si isty ze parametre linky mas dostatocne stazuj sa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to ci mas linku naozaj nastavenu na 80 Mbit skontorlujes prihlasenim sa do routra.. pokial nie a si si isty ze parametre linky mas dostatocne stazuj sa

kde na routry skontrolujem nastavenie linky? prave to pozeram na mojom (ZTE  Speedport Entry 2i  ) a nikdeto nemozm najst

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

informacie o DSL linke najdes to zrejme v nastaveniach WAN

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

štandardne sa prihlásiš adresou: http://192.168.1.1/

meno a heslo je na štítku na routri

po prihlásení nám odfoť v hornom menu sekciu Internet

t3yb.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz