Slabý internet

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

chcel by som sa opýtať jednu vec. Ako je možné, že keď platím za 80 Mbit internet, tak som sa ešte nikdy s rýchlosťou nedostal ani k  35 Mbit.

Viem, že občas som volal na technickú podporu, kde to zrejme reštartovali a na dobu veľmi malú som mal rýchlosť približne 40 Mbit. 

Chcem povedať len toľko, že ja platím za produkt, ktorý mi nie je sprostredkovávaný v takej miere, v akej by mal. Nechcem spove peniaze vyhadzovať len tak von oknom, každý si strážny svoje financie. 

Prosím, ak sa mýlim, opravte ma, ale prosím členov a administrátorov tohto fóra a celkovo asi T-comu, buďte čestný, lebo sú tu reči , kedy boli vaše služby obvinené z nespoľahlivosti a celkovo klamstva. Dúfam, že to sú iba reči, lebo niektorý majú a fakty.

Za Vašu odpoveď vopred ďakujem  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

to ci mas linku naozaj nastavenu na 80 Mbit skontorlujes prihlasenim sa do routra.. pokial nie a si si isty ze parametre linky mas dostatocne stazuj sa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to ci mas linku naozaj nastavenu na 80 Mbit skontorlujes prihlasenim sa do routra.. pokial nie a si si isty ze parametre linky mas dostatocne stazuj sa

kde na routry skontrolujem nastavenie linky? prave to pozeram na mojom (ZTE  Speedport Entry 2i  ) a nikdeto nemozm najst

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

informacie o DSL linke najdes to zrejme v nastaveniach WAN

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

štandardne sa prihlásiš adresou: http://192.168.1.1/

meno a heslo je na štítku na routri

po prihlásení nám odfoť v hornom menu sekciu Internet

t3yb.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar