Otázka

• 0

Dobrý večer. Vie mi prosím Vás niekto pomôcť čo sa týka volania? Mam paušál a aj moja žena a od rána sa nevie nikto dovolať nám a ani mi sa nevieme nikomu dovolať. Neviem kde je problém. Lebo furt sme mimo signálu. Vopred ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

V prvom rade by som reštartoval telefóny.V druhom rade by som zistil,či podobný problém nemajú aj susedia-môže ísť o výpadok vo vašej lokalite.V treťom rade by som volal technickú podporu 0800 123 777.Ak nemáte pevnú linku (kedže z vašich telefónov sa volať nedá),tak poproste suseda,rodinu,ktorí majú iného operátora,aby vám umožnili zavolať.Potom je tu ešte možnosť napísať na mail techgroup@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poopravím - technická podpora pre mobilnú sieť je na data@telekom.sk, techgroup@telekom.sk je len pre fixné služby.

Ale najrýchlejšie je zavolať z iného mobilu na poruchy.

Editoval/-a Mirko
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

máte zaplatenú faktúru?

pošlite SMS na číslo 123  v tvare  FKTmedzeraNEUHRADENE - pre informácie o neuhradených faktúrach za posledné 3 zúčtovacie obdobia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poopravím - technická podpora pre mobilnú sieť je na data@telekom.sk, techgroup@telekom.sk je len pre fixné služby.

Ale najrýchlejšie je zavolať z iného mobilu na poruchy.

Ďakujem za poopravenie @Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar