Lagy pri online hrách

Otázka

• 0

Internet je v poslednej dobe slabý a neustále spôsobuje lagy pri online hrách. Pred 2 dňami bol rýchly a bez žiadneho zasekávania. Svetielka na routeri blikajú rôzne, niekedy bliká LAN1 a potom aj LAN1 a aj LAN2. Prikladám aj test rýchlosti internetu. Vopred ďakujem za všetky odpovede.

rgrgrg.jpg

Editoval montur017

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

V tom prípade sa nečuduj že máš lagy pri hrách ak hráš cez wifi a router je ďaleko od PC :) a myslel to tak že si máš kúpiť dlhý ethernet kábel jeden koniec strčiť do routra a druhý do PC :)

Okej takže nakoniec som to vyriešil tak že som vystrčil ethernet kábel zo seto boxu od TV, dal do PC a funguje to perfektne, vďaka ? A tiež veľká vďaka telefonickej podpore ktorá mi povedala iba 'Parametre máte v poriadku'  ?

Internet je v poslednej dobe slabý a neustále spôsobuje lagy pri online hrách. Pred 2 dňami bol rýchly a bez žiadneho zasekávania. Svetielka na routeri blikajú rôzne, niekedy bliká LAN1 a potom aj LAN1 a aj LAN2. Prikladám aj test rýchlosti internetu. Vopred ďakujem za všetky odpovede.

rgrgrg.jpg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som naposledy kupoval 15m kábel. Takže bez problémov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Router je ďaleko od PC, ako ho mám premiestniť s káblom, ktorý je zabudovaný v stene?? 

V tom prípade sa nečuduj že máš lagy pri hrách ak hráš cez wifi a router je ďaleko od PC :) a myslel to tak že si máš kúpiť dlhý ethernet kábel jeden koniec strčiť do routra a druhý do PC :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ešte vyskúšať pripojiť kábel, pri hrách je dobré hrať cez kábel. Lebo toto meranie mi príde cez wifi keďže to máš asi 300/30Mb/s

Router je ďaleko od PC, ako ho mám premiestniť s káblom, ktorý je zabudovaný v stene?? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ešte vyskúšať pripojiť kábel, pri hrách je dobré hrať cez kábel. Lebo toto meranie mi príde cez wifi keďže to máš asi 300/30Mb/s

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práveže ešte minulý týždeň šiel internet dobre, čo som nečakal, tiež som si myslel že pôjde pomalšie kvôli viacerým ľuďom ale spomalil iba pred 2 dňami. Router som už reštartoval. Volal som technickej podpore pred pár týždňami a povedali mi iba, že je asi veľa pripojených ľudí na sieť. Už neviem v čom by mohla byť chyba, internet je XL.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nezabudaj ze su sviatky a vsetci doma, siet moze byt pretazena...skus restart routra, ak nepomoze volaj na technicku podporu a poziadaj ich o reset portu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz