Lagy pri online hrách

Otázka

• 0

Internet je v poslednej dobe slabý a neustále spôsobuje lagy pri online hrách. Pred 2 dňami bol rýchly a bez žiadneho zasekávania. Svetielka na routeri blikajú rôzne, niekedy bliká LAN1 a potom aj LAN1 a aj LAN2. Prikladám aj test rýchlosti internetu. Vopred ďakujem za všetky odpovede.

rgrgrg.jpg

Editoval montur017

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

nezabudaj ze su sviatky a vsetci doma, siet moze byt pretazena...skus restart routra, ak nepomoze volaj na technicku podporu a poziadaj ich o reset portu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práveže ešte minulý týždeň šiel internet dobre, čo som nečakal, tiež som si myslel že pôjde pomalšie kvôli viacerým ľuďom ale spomalil iba pred 2 dňami. Router som už reštartoval. Volal som technickej podpore pred pár týždňami a povedali mi iba, že je asi veľa pripojených ľudí na sieť. Už neviem v čom by mohla byť chyba, internet je XL.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ešte vyskúšať pripojiť kábel, pri hrách je dobré hrať cez kábel. Lebo toto meranie mi príde cez wifi keďže to máš asi 300/30Mb/s

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ešte vyskúšať pripojiť kábel, pri hrách je dobré hrať cez kábel. Lebo toto meranie mi príde cez wifi keďže to máš asi 300/30Mb/s

Router je ďaleko od PC, ako ho mám premiestniť s káblom, ktorý je zabudovaný v stene?? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Router je ďaleko od PC, ako ho mám premiestniť s káblom, ktorý je zabudovaný v stene?? 

V tom prípade sa nečuduj že máš lagy pri hrách ak hráš cez wifi a router je ďaleko od PC :) a myslel to tak že si máš kúpiť dlhý ethernet kábel jeden koniec strčiť do routra a druhý do PC :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som naposledy kupoval 15m kábel. Takže bez problémov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom prípade sa nečuduj že máš lagy pri hrách ak hráš cez wifi a router je ďaleko od PC :) a myslel to tak že si máš kúpiť dlhý ethernet kábel jeden koniec strčiť do routra a druhý do PC :)

Okej takže nakoniec som to vyriešil tak že som vystrčil ethernet kábel zo seto boxu od TV, dal do PC a funguje to perfektne, vďaka ? A tiež veľká vďaka telefonickej podpore ktorá mi povedala iba 'Parametre máte v poriadku'  ?

Internet je v poslednej dobe slabý a neustále spôsobuje lagy pri online hrách. Pred 2 dňami bol rýchly a bez žiadneho zasekávania. Svetielka na routeri blikajú rôzne, niekedy bliká LAN1 a potom aj LAN1 a aj LAN2. Prikladám aj test rýchlosti internetu. Vopred ďakujem za všetky odpovede.

rgrgrg.jpg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.