MagioGo - nastavenie kvality na telefóne

Otázka

• 0

Zdravím,
chcel by som sa opýtať, či je nejaká možnosť na manuálne nastavenie kvality pri aplikácii na telefón (konkrétne pre iOS). Veľmi by sa mi to hodilo, nakoľko ak niekedy chcem pozrieť nejakú časť zápasu a som na mobilných dátach v LTE pokrytí, tak mi to vezme celkom veľkú porciu dát z balíčka, pričom by sa to dalo určite zregulovať nižšou kvalitou streamu.
A rovno sa opýtam aj na druhú otázku - je nejaká šanca, že si budem niekedy vedieť pozrieť magiogo cez Chrome na Ubuntu? Stále píše, že stream je načítaný, ale obraz nikde (viem, že linux nie je podporovaný, ale smerujem k tomu, či niekedy bude).

Ďakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

mam android ale predpokladam ze rovnako je to aj na iOS. v pravom hornom rohu mas moznost nastavit kvalitu ALE musis mat mobil horizontalne (pretocit ho) vertikalne sa mi to tam nezobrazuje 

pokial viem tak magio go je len pre windows a MAC , mozno by som do linuxu nainstaloval virtualbox (ci ako sa to vola) a nainstaloval Win, netestoval som a neviem ti zarucit ze ti aj magio go pojde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, mobil som mal v horizontálnej polohe, preto som to nevidel :)
A mám aj Windows (dualboot s Ubuntu), len je to otravné meniť systém, keď si chcem len pozrieť napr. Športové noviny (našťastie mám aj LiveTV od Skylinku, ktorá funguje aj pod Ubuntu)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar