youtube aplikacia v magio boxe

Otázka

• 0

Zdravím vás mám jednu otázku nemohli by ste do magio boxov dať aplikaciu Youtube. Kedže nie každý má Smart televízor.  Youtube aplikacia by sa v magio boxoch určite zišla. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Nemyslím si, že by to pridali, aj keď nemáš smart televízor prípadne vieš si kúpiť Android box napríklad ktorý má zároveň viac funkcií. 

Chápem síce, že to je ďalšie zariadenie, ale typujem, že keby si sa aj popýtal či to pridajú, tak si myslím, že skôr nie, možno by to ani nešlo, to síce teda neviem na 100%.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tie boxy sú tak osekané, že pridať do nich čokoľvek, by znamenalo ich nefunkčnosť.?

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravda, hlavne logika, že tie boxy majú USB vstup ale nefunguje :D zaujímavé, že výrobca ho tam dal z nejakého dôvodu, ale Telekom ho blokuje, to by som rád vedel kvôli akému dôvodu.

Inak keby mali pridať niekde Youtube jedine do Magio GO boxu, aj to si myslím, že mohli spojazdniť Magio GO skôr na Android boxoch keď tých je viac a keď tak predávať nejaký Android box, lebo takto sa fakt neoplatí kúpiť Magio GO box keď jediné čo vie je iba pozeranie TV, a ešte za tú cenu. 

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja Ti odpoviem hneď:

@Chelseaboyaplikáciu YouTube do našich boxov zatiaľ pridať neplánujeme. V budúcnosti to ale nevylučujem.

Prajem pekný deň,

Terka, Ľuboš???

To radšej ako píše @Samer303kúp si android box niekde z ebay za pár šupov a hneď máš z hlúpej telky?inteligentnú? A určite dokáže viac, ako len YouTube. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, to je fakt. Dať 70€ za krabičku?, cez ktorú môžem pozerať "len" Tv je minimálne na zamyslenie.?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar