StreamOn - Spotify naozaj sťahuje data

Otázka

• 0

Zdravím, zistil som že využívanie Spotify napriek tomu že mám aktívny StreamOn na dva mesiace zadarmo sťahuje dáta z balíka. Volal som na technickú podporu, ale nemyslím že teraz niečo vyriešia. Resetoval som počítanie dát na Spotify počúval som hudbu a ukázalo mi prenesených 300MB, zároveň mi tých 300 mb aj odrátalo z balíka.  Týmto som dokopy prišiel asi o 6GB dát

Riešili ste to niekto prosím cez technickú podporu, alebo cez reklamačné? Ak áno ako to dopadlo?

Ďakujem

548399A8-D4F2-422F-9391-84B92ED651DE.jpeg

1AFEFF79-05D4-45F5-A7F8-DA81AB77CB43.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

36 odpovedí na túto otázku

• 1

Počkaj si na vyjadrenie technickej podpory a potom choď reklamovať (mail o vyjadrení máš ako potvrdenie). Ja som tak už dávnejšie reklamoval nefunkčný internet. Prišiel mail, že porucha odstránená a následne som šiel na pobočku. S kompenzáciou som bol vysoko spokojný. Počas dní, keď internet nefungoval, som mal neobmedzený internet v mobile (používal som ako hotspot) + finančná kompenzácia v nasledujúcej faktúre. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

v tom prípade je pravda na tvojej strane

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Doba dátová. Tie dáta si lietajú kade tade.?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Tak toto už je odpoveď, akú by čakal snáď každý zákazník, od každého ústretového operátora.?Len nechápem, prečo až na druhý pokus.?Alebo skúšajú, ktorému zo zákazníkov stačí len ospravedlnenie??Keďže Telekom si chybu priznal, mal to promptne riešiť, ale určite nie ospravedlnením.?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohužiaľ mám rovnakú skúsenosť.

A vyriešil si to nejak? Myslím že to nemajú správne nastavené v systéme kedže Spotify využíva Google Cloud, takže servery z ktorých sa tá hudba streamuje sa môžu vkuse meniť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už tu je priveľa tém na tento "darček", ktorý som si pre istotu radšej neaktivoval. A zdá sa, že som urobil dobre.?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som to nahodil a napr. Youtube mi uz vobec nespustilo pokial som sa neodhlasil z neho.potom to ide ale nesledoval som data lebo to bolo skusobne pozeranie. Ale nedokazem sa prihlasit na svoje konto kym sa nedam na wifinu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam rovnaku skusenost, ale s Deezerom. Berie mi data z balika, tak radsej uz to nezapinam online.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba to reklamovať, mne to budú preverovať na technickej podpore a má to byť vyriešené do 28.12. Tak som zvedavý ako to dopadne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 malo to byť vyriešené do 28 no nejak ma o ničom neinformovali. Teraz neviem čo mám robiť, lebo mi Spotify zožralo už skoro celý balík dát. Ako odškodnenie by som čakal neobmedzené data do konca fakturačného obdobia :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Youtube funguje určite korektne, mám to odskúšané, dokonca ako hot-spot a na webe, tiež cez TV. Keďže som chcel skúsiť 4K na TV, tak som musel použiť mobilný internet, nakoľko VDSL to nestíhalo  :-)  Za Youtube palec hore.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@A1B2C3, o vyriešení (nevyriešení) by Ťa mali informovať. Ak chceš nejakú kompenzáciu (čo v Telekome nezvykne byť problém), podaj oficiálnu reklamáciu, najlepšie a najrýchlejšie je to na pobočke.

@Marcel, VDSL to nestíhalo? Mám to odskúšané a ide to perfektne (dokonca cez Wi-Fi). 4K potrebuje cca 25Mbit/s, čo pri VDSL nie je problém. Problém je, ak máš súčasne pripojených príliš veľa zariadení. Ja som to skúšal, keď nebol nikto doma?, lebo pri deťoch by som to nepozrel ani v SD?. Tu by možno pomohol dvojpásmový router (2.4 a 5 GHz). 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takzme mám urobiť na predajni novú požiadavku aj keď to už riešia na technickej podpore? Či radšej počkat čo vyrieši technická podpora a potom ísť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobré vedieť. Ďakujem :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže odpoveď z technickej podpory:

Vazeny zakaznik, v dany den 22.12.2018 sa Vam data cerpali korektne zo sluzby StreamON pri pocuvani hudby cez aplikaciu Spotify. S pozdravom Telekom

takže idem reklamovať na predajňu. Nemyslím si že keď mi stiahlo 9GB z balíka tak to išlo korektne ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zaleží od prístupu  Ako používať StreamOn?

Tento balík je určený pre streamovanie v mobilnom telefóne. Aby sa vám dáta pri streamovaní nezapočítavali do vášho dátového limitu, použite oficiálne podporované mobilné aplikácie. V prípade prístupu cez webový prehliadač v telefóne sa vám môže streamovaný obsah započítavať do dátového limitu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Používal som samozrejme oficiálnu aplikáciu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol som na predajni, povedali mi že mám reklamáciu podať online cez kontanktý formulár, ževraj to bude rýchlejšie vyriešené. Pani na predajni pôsobila tak, že sa jej reklamáciu moc spisovať nechce :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal si trvať na svojom, už keď si tam bol. Tetuška tam predsa od toho je! 

Ak si používal oficiálnu apku, tak je to ako píše @ASKa pravda je na Tvojej strane. Takže nenechaj sa odbyť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No uvidím čo mi odpíšu z podpory, požiadal som rovno o vrátenie dát, alebo neobmedzené data na nejakú dobu ? ostatné aplikácie mi spotrebovali 3,7 giga, ale záhadné mi ubudlo asi 9GB :) podľa technickej podpory je všetko v poriadku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar