sledovanie a nahrávanie

Otázka

• 0

mám problém so sledovaním programov počas nahrávania.. akonáhle nahrávam daný program tak sa mi nedá prepnúť na iný kanál. Čo s tým treba robiť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0

Máš satelit? Aký máš set top box? Ak je jednotunerový, tak logicky počas nahrávania neprepneš na iný kanál. Treba si objednať dvojtunerový set top box so zabudovaným hard diskom, ku ktorému vedú od satelitu dva káble. Cez jeden nahrávaš, cez druhý sleduješ čo chceš. Cena je 2,95€ mesačne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máme satelit. Boxy nám menili v lete. Podľa mňa sú na figu,lebo už nám jeden aj odišiel. Máme dva nahrávacie set boxy a na každom z nich to išlo ale raz nám niečo zblblo  a tak som dala v menu výrobné nastavenia a odvtedy to nahrávanie už tak blbne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tie boxy sú, aké sú. Bohužiaľ. Treba volať technickú podporu 0800 123 777 a žiadať znovu výmenu. Aj keď to už vyriešiš asi až po novom roku. Ale predtým, než zavoláš, skúsil by som ešte raz tie výrobné nastavenia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, mam  podobný problém ktorý začal od zazracnej poslednej  aktualizacie . Skusil som aj restart aj konfiguraciu a nahrávanie zrusi skoro všetky svk programy dovtedy všetko klapalo asi cas zmeniť službu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak zavada odstranena po telefonickom dohovore z tcentra . Chyba v nastaveni LNB konfiguracie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No neviem. Možno bude treba počkať len na ďalšiu aktualizáciu. Ja som to teraz zámerne skúšal a funguje všetko ako má. Prikladám foto. 

IMG_20181224_142320.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

frimarika, ako spomínal aj HornakMari skusila si nastaviť tú konfiguráciu LNB na  "Použiť obidve"  ?,  ako písal Luboš :

KAON KST B2046 je dvojtunerový satelitný HDTV prijímač, ktorý to umožňuje ak máš pripojene oba koaxiálne vstupy, ak aj napriek tomu ti to nefunguje je potrebné postupovať takto: Výrobné továrenské nastavenia a pri inštalácií STB je potrebné zvoliť "Použiť obidve" . 

KAON KST B2046 je dvojtunerový satelitný HDTV prijímač.png

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpovede. Skúsim to ešte .

Prajem každemu Pekné Vianoce.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Priatelia, prepáčte mi moju vianočnú skromnosť :D podporenú flaškou vínka, alebo dvoch ? :o, ale ja som vlastne len vykradol myšlienky a rady niekoho iného, po prečítaní druhého príspevku od  "Hornak Mari"  ma napadlo, že v nejakom vlákne sa o tom nastavení LNB u dvojtunerového STB  hovorilo, po nájdení onoho vlákna som len skopíroval  Lubošovu /Telekom/ odpoveď, takže,  And Winner is ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@RomanR, nevadí, kľudne si daj aj tretiu fľašu?, veď sú Vianoce.?Pozor na rannú bolesť hlavy.?

Len som chcel, aby táto téma bola uzavretá ako vyriešená.

And Winner is... Win-Win.?

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz