Neseriozny pristup k vernym zakaznikom

Otázka

• 0

Dobry den, 

Mam u Vas pausal ktory mi uz skoncil a mam zalozenu aj Magenta skupinu, internet, televizia a dalsi 4 ludia v skupine. Na moje nemile prekvapenie som zistila ze Vas verny zakaznik absolutne nezaujima. Kontaktovala ma konkurencna spolocnost ked som sa bola informovat o pausaloch u Vas to iste ste schopny mi dat za 22 eur.  Doteraz som vyuzivala Vase sluzby a aj moja rodina. No toto je az zalostne co ponukate. Dlhorocnych zakaznikov odozeniete a ked som zistila ze aj magenta skupina sa po mojom odchode s pausalom (zvazovala som ostat s TV a internetom u Vas) rozpadne ostala som znovu len v uzase. Takze pre tuto vasu skvelu akciovu cenu pridete o zakaznika co odvas odoberal vsetky sluzby a pravdepodobne ho bude nasledovat aj rodina. 

Gratulujem k vasej flexibilite a snahe udrzat si zakaznikov :)

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 2

Je tu zbytočne veľa emócii. Treba postup riešiť s retenčným oddelením, pokiaľ plánuješ odisť. Tie ponuky tripolu sú viacmenej rovnaké. A odchodom si moc nepomôžeš. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Ceny rovnaké, pretože ponuku milión krát ospevovanej pomarančovej konkurenčnej ponuky dokáže poskytnúť už aj TK, kvalita služieb je však na omnoho vyššej úrovni ako poskytuje konkurencia. Za trochu boja to stojí.... Veď to riešiš iba raz za 2 roky. Osobne odchod neodporučam, ja dosť cestujem, viem aké kde je pokrytie a služby roamingu o tom sa ani nebavme.... Tam sa vidí veľa vecí.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď pohľadáš v starších témach, nájdeš tu o tejto problematike veľa. Veľmi veľa. Bohužiaľ.?

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľam úplne rovnaký názor.. A pridám ešte prirovnanie: Veľká kopa pýta viac... 

Telekom nielen že nezaujímajú verní zákazníci, ale ani ti, co platia menej ako paušál "30".. Tým, čo na to majú, dajú ešte viac, a "chudákov" len "kopnúť do zad" 

Som zákazníkom od čias Eurotelu.. V júni bude 20 rokov.. A tiež mi volali z Orange a ponúkli za menej peňazí viac muziky... A zrejme mi to bude stáť aj za tú zmluvnú pokutu... Keď som volala k "našim", nedokázali mi ponúknuť zhola nič... 

.. ??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Platim rozne ciastky faktur, od najnizsej (zazmluvnenej) az k ciatkam prekracujucich 100eur. Ide mi principialne o to ze ako ZAKAZNIKA si ma NEVAZIA ale ak by sa v telekome nasiel niekto kto mi racionalne zargumentuje preco mam platit viac za nieco co mozem mat lacnejsie aje to to iste tak mu poslem sampus :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po prevereni cien pausalov u inych operatorov mi vyslo, ze Telekom je najdrahsi OBERATOR. Ak to v kratkej dobe nenapravi, tak vsetky nase skupiny prejdu k lepsiemu operatorovi, lebo byt vyse 20 rokov u jedneho Oberatora a mat za to predrazene sluzby je nekorektne.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@EUROINVESTMajú najkvalitnejšie sieť,tak si asi myslia,že si to môžu dovoliť.Ja som tento rok preniesol 3.čísla a nechal som tu len Easy kartu.Porovnateľná kvalita a cena 16,20€ ..Telekom ponuka bola 18€.Rozdieľ síce halierový,ale išlo skôr o princíp.Škoda.že sme špecifický trh a nemáme tu Rakúskych,Francúzkych,Poľských alebo Talianskych operátorov

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne zmazali podobnu temu lebo som vraj porusoval pravidla tym ze som propagoval ineho operatora. Myslim ze telekom si robi tak zle meno v poslednej dobe svojim pristupom k zakaznikom, ze propagovat ineho operatora ani netreba ved kazdy si vie zavolat alebo najst ponuky inych operatorov.

Editoval/-a safecom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@safecomMne tiez,preto som teraz pisal len cenu a nie operatora a konkretny program.Ale je to ich forum,takze na to maju narok.Ale viac by ma potesilo,ak by sa zacali spravat flexibilnejsie a aspon by dorovnali cenu konkurencie

Mne to dotahovanie s retencnym a zjednavanie ako na nejakom trhovisku dost vadilo.Bol som platiaci zakaznik,ktory dostal vyhodnejsiu ponuku od konkurencie a oni neboli schopny dat to,co este pred par mesiacmi dostal moj znamy...Samozrejme,ze to nastve

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom,určite nieje najlacnejší... ? Cenovo je rovnaký,ako O2 a Orange....Toto na diskusnom fóre sa písalo viackrát. Treba čítať pozorne staršie príspevky tam je to napísané. Niekedy musíš,aj zabojovať o výhodnejšie ceny ( lacnejšie služby).Bývalý triopol si drží ceny rovnako ( takmer),takže prenos čísla do konkurencie nemá zmysel.... Toto čo ti ponúkne O2 a Orange,vie dať,aj Telekom ( treba vedieť,ako a najmä čítať staršie príspevky). 4-ka ti ponúkne najvýhodnejšie ceny (má to však háčik).4-ka sa nechytá zo sieťou ( pokrytím)na O2 a vôbec nie,už  na Telekom,alebo Orange...

Editoval/-a Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@EUROINVESTMajú najkvalitnejšie sieť,tak si asi myslia,že si to môžu dovoliť.Ja som tento rok preniesol 3.čísla a nechal som tu len Easy kartu.Porovnateľná kvalita a cena 16,20€ ..Telekom ponuka bola 18€.Rozdieľ síce halierový,ale išlo skôr o princíp.Škoda.že sme špecifický trh a nemáme tu Rakúskych,Francúzkych,Poľských alebo Talianskych operátorov

Áno je to škoda. Žiaľbohu musíme brať situáciu s rozumom a riešiť situáciu,Aká je reálne na trhu v SR .Keď máme možnosť znížiť ceny za paušál,tak pre naše dobro musíme vedieť bojovať sami za seba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doteraz som odolával ponukám iných operátorov ale po dnešnej návšteve telekom centra končím. Beriem 4 čísla ku konkurencii, Verných zákazníkov s viac ako 14 ročnou vernosťou si nevážia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo si bol v Telekom centre?! Ceny sa dajú získať výhodnejšie a nemusíš chodiť nikam,ani odchádzať z Telekomu..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo si bol v Telekom centre?! Ceny sa dajú získať výhodnejšie a nemusíš chodiť nikam,ani odchádzať z Telekomu..

Do Telekom centra iba ak pozrieť tovar a predavačky.???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže aj ja už odchádzam od Telekomu zatiľl s jedným číslom ale postupne premigrujem všetky služby. Operátor ktorý si neváži svojich zákazníkov si ich nezaslúži.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar