Otázka

• 0

Dobrý deň. Touto cestou by som sa chcel opýtať kedy plánujete spustit optiku vo zvolenskej slatine. Káble sú už natahane dávno. Sľubovali ste ze dokonca decembra to bude ale asi ste zabudli povedať ktorý rok 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

Kvôli informáciam ohľadom optiky treba kontaktovať operátora. Alebo na fóre napísať ss @Ľuboš  má možnosť to zistiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

predpokladaný termín spustenia je do 28.02.2019.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No myslíte že to teraz v takejto zime budete zapájať? Ja tomu neverím. Firma co to kopala povedala ze Telekom to v blízkej dobe nebude zapájať tak zakopavali všetko to co malo ísť do domu do zeme 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den, chcel by som sa spýtať kedy bude zapojený optický internet na ulici Hollého 73 , Holíč , už je privedený k domu ale stále nie rozvedený po bytovke . Dakujem za odpoved .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No myslíte že to teraz v takejto zime budete zapájať? Ja tomu neverím. Firma co to kopala povedala ze Telekom to v blízkej dobe nebude zapájať tak zakopavali všetko to co malo ísť do domu do zeme 

Tak pokiaľ nebude kalamita tak sa zapájať bude, píšem z vlastnej skúsenosti :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

@stefanluptak20 predpokladaný termín je február/marec ale treba brať do úvahy, že toto nie je záväzný termín.

@Janozahorie približne v polovici budúceho roka

@Ľuboš

Tak pokiaľ nebude kalamita tak sa zapájať bude, píšem z vlastnej skúsenosti :)

Ale však to je nachystané už asi od septembra :D .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Janozahorie jedna vec je príprava a druha realizácia. Tento projekt sa realizujú komplexne (skoro celý Holíč). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

@stefanluptak20 predpokladaný termín je február/marec ale treba brať do úvahy, že toto nie je záväzný termín.

@Janozahorie približne v polovici budúceho roka

@Ľuboš

No mame tu polovicu februára a zo zapajanim optiky sa nič nedeje presne ako som vravel ze sa ani nebude diať. Kalamitu tu tiež nevidím, tak neviem prečo sa nezapaja. Február ktorého roku to chcete asi približne zapojiť. 2020?2021?dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem ale ja tam vidim napisane " február/marec " , maju este nezáväzne mesiac a pol. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@stefanluptak20 spustenie je naplánované tento rok, je potrebné počkať.

Kalamita nie je jediná vec, ktorá termín spustenia môže ovplyvniť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem ale ja tam vidim napisane " február/marec " , maju este nezáväzne mesiac a pol. 

No keď som volal z operátorom v januari povedal ze koncom februára. Teraz odpisu že tento rok. Tak asi tam sami nieco nezvladaju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Upozorníme kolegov aby prízvukovali zákazníkom, že sú to predpokladané termíny, nie sú záväzne. Vyhneme sa týmto situáciám, kde aj v tvojom prípade môže dôjsť k oneskoreniu spustenia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Touto cestou by som sa chcel opýtať kedy plánujete spustit optiku v Komárne na ul.K.Nagya 54?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@stefanluptak20 to je v pohode.. aj u mna v Senci bol povodny termin naplanovany na 30.8.2018 a dnes je uz koniec februara 2019 a kabelaz na optiku spokojne odpociva v zemi doteraz a zjavne aj dlho este bude :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@palino7611 poslal som ti súkromnú správu.

@peter88 napíš mi prosím do súkromnej správy presnú adresu, termín sa mohol zmeniť aj z dôvodu, že sa pokrýva skoro celý Senec a okolité mestá/obce.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar