Plánované rozširenie optiky

Otázka

• 0

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať, či budete v roku 2019 rozširovať optický internet do Liptovskej Tepličky z obce Šuňava?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

To záleži na starostu či má vzáujme takýto internet sprístupnit do obce.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@LT05940_1.2 v Liptovskej Tepličke nie je naplánovaná výstavba optickej siete, prednedávnom tam prebehla modernizácia sieti. Napíš mi ID služby alebo kód adresáta do súkromnej správy. Pozrieme sa na aktuálnu dostupnosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš náš starosta to mal teraz v programe, dotiahnuť optiku do dediny. Najradšej by som bol aby to bol Telekom. Ešte sa k tomu asi nevykonali žiadne kroky a myslím, že čo sa týka časového plánovania to tiež nie je šťastné. Menil sa totiž u nás chodník aj kompletne verejné osvetlenie minulý rok - to bola šanca. Vieš mi pomôcť s tým koho osloviť aby sa proces rozbehol ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @eM Kei, už len to, že váš starosta prejavil záujem a iniciatívu realizovať projekt je veľké plus :) V prvom rade odporúčam aby váš starosta zadal podnet pod mapou pokrytia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To Ľuboš. Ahoj ...  Chcem sa opýtať ako to je s optikou Bohdanovce ? Bude ak áno kedy ... alebo dá sa tomu nejako pomôct ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To Ľuboš. Ahoj ...  Chcem sa opýtať ako to je s optikou Bohdanovce ? Bude ak áno kedy ... alebo dá sa tomu nejako pomôct ?

mozes zadat podnet na stranke telekomu pod mapou-pokrytia a pomozes tomu, ked zajdes na OU :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jamal01, v Bohdanovciach je dostupné VDSL pripojenie, optika sa zatiaľ neplánuje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz