Vypadok internetu po predlzeni zmluvy

Otázka

• 0

Dobry den,

vcera som si cez web "vyklikal" predlzenie optickeho internetu, program som nemenil.

Dnes o 9:00 mi prisla sms s informaciou o tom, ze mi kurier doruci zasielku a v tom istom case ma odpojili od internetu a nie je mozne sa opat pripojit. Technicky nefunguje PPPoE pripojenie z wifi routru. Niekolko krat som skusal restartovat opticky prevodnik aj wifi router ale nic nepomohlo.

Samozrejme telefonicka linka dnes nefunguje a teda nie je mozne s nikim riesit tento problem.

To je nejaky novy "benefit" pre vernych klientov, ze ich odpojite od siete na vikend? Vazne zvazujem zmenu poskytovatela...

Editoval/-a schmotzer

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Volaj na technickú podporu 0800 123 777, nech Ti to preveria. Linka je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak som sa dozvedel, ze na huawei HG8245H mi aktivovali PPPoE + wifi a zablokovali PPPoE z routru za nim.

Predtym tam ten router musel byt a inak to nefungovalo.. O zmene ma samozrejme nikto neinformoval... a nevedia to zmenit na technickej podpore.

Tak som huawei resetol do default nastaveni a ethernet mi funguje. Problem mam akurat tak s tym, ze na tom huawei nie je mozne sa prihlasit pomocou udajov z manualu co k nemu mam root/admin, takze neviem nastavit wifi..

Viete niekdo default prihlasovacie udaje pre ten huawei HG8245H?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

thx, ale ten navod som nasiel, len ja tam mam stitok bez tych udajov, teda bez - ip, username, password

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak som niekde vygooglil, ze ako heslo sa da pouzit SN a to funguje.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak som sa dozvedel, ze na huawei HG8245H mi aktivovali PPPoE + wifi a zablokovali PPPoE z routru za nim.

Predtym tam ten router musel byt a inak to nefungovalo.. O zmene ma samozrejme nikto neinformoval... a nevedia to zmenit na technickej podpore.

Tak som huawei resetol do default nastaveni a ethernet mi funguje. Problem mam akurat tak s tym, ze na tom huawei nie je mozne sa prihlasit pomocou udajov z manualu co k nemu mam root/admin, takze neviem nastavit wifi..

Viete niekdo default prihlasovacie udaje pre ten huawei HG8245H?

Prepnutie do bridge modu, v ktorom Vám bude fungovať router pripojený za ONT je možné vykonať cez 0800 123 456.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vdaka za info, mam tam teraz 2 x NAT za sebou, ale vsetko funguje ako ma.

Dorazil ma len pristup Telekomu. Ked nieco taketo zmenia mohli by o tomu aspon zakaznikou upozornit mailom, sms.. Nie ich na vikend odpojit..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar