Zvláštne správanie pri ovládaní diaľkovým ovládačom

Otázka

• 0

Zdravím, všimol som si zvláštne správanie pri ovládaní magio boxu pomocou diaľkového ovládača. Napr. stlačím tlačítko EPG a EPG sa zapne a hneď vypne (akoby som stlačil tlačítko dvakrát). To isté si všímam pri zapnutom EPG a pri posúvaní sa v tomto prehľade (niekedy mi to proste skočí na program, akoby som stlačil tlačítko dvakrát). Samozrejme  vidieť to aj pri iných situáciách, proste ja kliknem na diaľkovom ovládači tlačítko jedenkrát a  správa sa to, akoby som stlačil nejaké tlačítko dvakrát. Je to dosť nepríjemné ale nestáva sa to vždy. Pozorujem to na oboch boxoch v domácnosti (Motorola aj Arris), každý má svoj diaľkový ovládač. Skúšal som vypnúť boxy z elektriky, reštartovať router, vymeniť baterky v ovládači ale bezvýsledne. Zdá sa mi to ako chyba rozhrania, alebo čo by to mohlo byť?

Díky

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

A mate typ na nejaky lacny, ktory bude fungovat s magio boxom motorola a arris? Dik

na lacny typ  nemam. jednym casom som mal nieco z LIDL ale pokazil sa po polroku. Mam Logitech a ten je drahy ale funguje dobre. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A mate typ na nejaky lacny, ktory bude fungovat s magio boxom motorola a arris? Dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tie ovladace su odpad, vymenit na pobocke alebo kupit vlastny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v minulosti sa to tu riesilo a stacilo poutierat IR prijimac, predny panel, u teba ale bude iny problem kedze ti to robi na dvoch boxoch 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OP, preveria si ta ci si zakaznik a menia, tie ovladace odchadzaju vsetky skor ci neskor, ten problem co mas ty som mal aj ja a zasa som ho nemal, ale teraz zacina blbnut znova. Na jednom boxe pouzivam univerz ovladac harmony 650, je plno druhov, ale ak ti staci vymen a funguj na originaloch china. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len zaujimavé, že to isté robí na dvoch ovládačoch (je pravda, že ich už máme takmer rok). V Telekome ich vymenia len majiteľovi alebo aký doklad treba? Dík

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vymenit ovladac /e, tie su v katastrofalnej kvalite. Vymenia ti to kdekoľvek v telekome a rychlo, aby si mal na vianoce čím prepínať.... :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz