Vianočný darček pre zákazníkov Magio Televízie - Magio Kino

Otázka

• 0

Ahojte,

Všetci zákazníci Magio Televízie (IPTV) budú mať v období 15.12.2018 – 14.1.2019 BEZPLATNE aktivovanú doplnkovú službu Magio Kino.

MAGIO KINO M aj L bude dostupné pre všetkých zákazníkov na IPTV s balíkom S, M, L XL.

Zákazníkov budeme informovať o ponuke SMS správou a informáciou v Magio Pošte.

Služba bude sprístupnená automaticky, ak by sa zákazníkovi nezobrazila v menu, je potrebný reštart Magio Boxu.

Pekný deň všetkým

@Terka @Ľuboš @Miška

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@composite19 tiež by ma to zaujímalo či sa na nás s prepáčením **piip**, chápem, že Magio SAT nemá nič takéto lebo reálne Magio SAT neponúka nič cez internet, ale aspoň nám mohli dať nejaký program na toto obdobie bezplatne pre balíky M, L, XL napríklad HBO.

Ale čo riešiť, keď ako vidím, tak nerozdávajú darčeky rovnomerne aj pre IPTV a SAT, ale je to to isté ako pri vianočných darčekoch, že sú len pre nových zákazníkov a nie tých čo predlžujú viazanosť.

Editoval/-a Samer303
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, myslel som to presne tak, ako si napísal. Nejaké HBO, alebo cinemax. Prípadne XL za cenu L. No ale uvidíme, možno prekvapia aj nás. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ehm, videli ste kvalitu obrazu Magio kina? Mám dojem, že je to SD. Na to, že končí rok 2018, japonci majú prvý 8K kanál a v obchodoch nie je možné kúpiť SD televízor, tak to je celkom odvaha na to robiť reklamu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ehm, videli ste kvalitu obrazu Magio kina? Mám dojem, že je to SD. Na to, že končí rok 2018, japonci majú prvý 8K kanál a v obchodoch nie je možné kúpiť SD televízor, tak to je celkom odvaha na to robiť reklamu. 

Čítal som článok, že niektoré tituly sú vo Full HD a niektoré len v "polovičnom" HD. 

U nás je hudba ďalekej budúcnosti 4K, a nieto ešte 8K?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Maly synator sa mi nejako preklikal do ponuky pecka a spytal sa ma ci si môže pustit aj film odtiaľ, povedal som, ze môže, ale o min 10 rokov :D. Ani som nevedel, ze to tam je, inak mu ďakujem, vecer to mrknem ci to ide...... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar