Pridávanie do skupiny Magenta1

Otázka

• 0

Dobrý deň prajem,

som vašou klientkou už niečo vyše 10 rokov. Ale to čo sa  stvára vo  vašej  firme za posledné 2 roky, už je toho trochu veľa. Chodia  mi učty , aké sa vám hodia.  Musím každé 3-4 mesiace chodiť na prevádzku a ozrejmiť si  výšku poplatku. Manžel si  znížil paušál a mne sa  znížila  úľava  v skupine  Magenta1.  Nikto ma na to neupozornil, žiadny  váš pracovník. Považujem to z vašej strany za veľmi neseriózne jednanie.  Mala som byť o tom upovedomená.

Po ďalšie , mám určité počítačové zručnosti, ale  vaša stránka je  veľmi komplikovaná neprehľadná, zbytočne zložitá.

Ďalej ,  veľmi mi tu chýba  kolonka : pripomienky, názory a postrehy.  Pracujete s  verejnosťou, ale zabúdate, alebo nechcete počúvať ich  názory a pripomienky. Veľmi  zlý management  firmy.  Najlepšiu reklamu  vám robia  spokojní zákazníci a nie  megabilboardy !!!!

Na  svoje  reklamy  v médiách  využívate  imobilnú osobu, ale v skutočnosti pre osoby  ZŤP alebo  ZŤP-S nič nerobíte. Nezneužívajte  tieto osoby vo svoj prospech!! Radšej im pomôžte v každodennom  živote. Dajte im nejaké  zľavy,alebo iné  výhody.

Dajte si prekontrolovať  stránku nejakým  slovenčinárom. Je tam veľa  gramatických  chýb.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ak má klient Magentu , tak je predpoklad , že pozná podmienky a výhody skupiny.Tým , že si Váš manžel znížil paušál pod kategóriu M , tak porušil podmienku skupiny.Finančná úľava skupiny Magenta 1 bola iba pre programy Happy.No už sú nové programy ÁNO , kde finančná úľava nie je žiadna , ale má iné výhody.Dvojnásobok minút a dát.Pripomienky a názory poskytovať verejne nie je celkom dobrý marketingový ťah , takže management majú dobrý.Vy by ste tiež určite vlastnej firme neumožnila písať pripomienky verejne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V napisanej pripomienke tvrdit ze nieje kam pisat pripomienky...

Dalsia privatnejsia moznost je www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam. Link je na spodu kazdej stranky na www.telekom.sk

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď práve toto fórum slúži na otázky, pripomienky, nápady či postrehy (aj negatívne). Tu môžeš kľudne napísať svoj názor na služby Telekomu, aj ten zlý. Ako vyššie napísal @Jano, druhá možnosť je súkromná. Ale napísať, že sa nemáš kde sťažovať (alebo dať pripomienku, či návrh), je prinajmenšom hlúposť. Konkurencia takéto fórum zrušila a ja ďakujem Telekomu, že nám také niečo umožňuje. Už neviem kam viac by si chcela písať. 

Ohľadom faktúr (ale aj služieb), je vždy možné podať reklamáciu. Ak je oprávnená, vždy vyšli bez okolkov v ústrety. 

Podmienky Magenta1 nieje problém si vyhľadať a preštudovať. 

S ostatným by som celkom súhlasil. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar