Nový paušál

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

chcela by som sa opýtať aké ponuky momentálne máte na mobilné paušály. Teda o ponukách ako takých viem, ale čo mi ponúkli v predajni telekom je pre mňa nevýhodné. Ponúkli mi paušál áno L (30€) plus telefón Huawei P20 lite (39€ jednorázovo + 8€ mesačne k faktúre) .... spolu to vychádza aj so zľavou ktorú mi ponúkli 35€ mesačne!....Momentálne platím za paušál 26€. Určite je pre mňa neprístupné aby som dávala mesačne 35€ za paušál.

Pri mojej mesačnej spotrebe by mi stačil aj paušál Áno M (20€/mes.) ale keby chcem spomínaný telefón tak preplatím veľa peňazí čo sa mi tiež neoplatí. A nakoľko bývam u priateľa kde nieje poriadne signál, musím si otvoriť okno alebo víjsť na dvor aby som sa niekam dovolala, tak som neni ochotná využiť službu ktorá je pre mňa nevýhodná.

Ďakujem veľmi pekne za skorú odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Prepáčte nenapísala som na ktoré telefónne číslo by som to chcela, pretože prihlasovacie údaje mám na mamin paušál. Tel.č.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ je číslo registrované na mamu, novú zmluvu alebo žiadosť o prenos môže požiadať len mama. Ak Telekom nemá u priateľa  dostatočný signál, treba sa v okolí u známych poinformovať, aké pokrytie má v danej lokalite O2 alebo Orange.  

Editoval/-a ASK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@RadkatelekomH.Nizsiu sumu dostanes len v pripade,ak das prenos ku konkurencii a ozve sa ti retencne.Idealne je pockat po vianociach,vtedy budu mat viac casu a mali by sa ti ozvat.Ale co sa tyka sluzby,tak to miesas dokopy.Nikto ti predsa nerozkaze zobrat si aj zariadenie.Telekom ti ten telefon naozaj neda grastis a musim sa ich zastat,je to tak u vsetkych operatorov.Telekom ma sice aktualne najdrahsuie pausaly,ale zariadenia k nim ma najvyhodnejsie

a ako @ASK spravne podotkol,ak mas zly signal,tak skus inu siet

Editoval/-a Merfi
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar