pokuta y o2

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

chcem sa informovať nakolko som presla z 02 k Vam pocas viazanosti, a dosiel mi ucet a v nom vyuctovanie platieb  za zariadenie ako mam postupovat, kedze ste slubili ze to za mna zaplatite ? 

Vopred dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Tak to by si si mala najskôr preveriť.Pretože je rozdieľ zmluvná pokuta a doplatenie zariadenia?

pokiaľ viem,tak zmluvné pokuty má jedine Orange a Telekom.Ale ak ti potvrdili,že to aj tak zacvakajú,tak by ti to mali preplatiť po predložení faktúry

Editoval/-a Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Praveye som si preverila tu je komunikacia s telekomom?

profile_mask2.png

noreply@telekom.sk <noreply@telekom.sk>

pi 9. 11. 14:58

cleardot.gif
cleardot.gif
 komu: ja
cleardot.gif

Táto správa bola odstránená. Obnoviť správu

Klient: jana
Oddelenie: Nákupný poradca
Operátor: Dáša 
Dátum: 9.11.2018 (14:32 - 14:56)

Dáša : (14:32) Dobrý deň, ako Vám pomôžem?

jana: (14:33) Dobry den chcem sa dpytat cjcem preniest cislo k vam z o2 teda viazanost tam neni ale mam tam mobil do akej ciastky to zaplatite tu pokutu?

jana: (14:34) Teda ci sa to vztahuje aj na zlavu z mobilu

Dáša : (14:36) Pokuty preplácame do výšky 150 euro. Závisí to od paušálneho programu, ktorý by ste si vybrali.

jana: (14:37) Ja mam do maja platit mobil po 4.0€ chcem M kovy pausal

Dáša : (14:38) Pri paušálnom programe ÁNO M sa zľava prepláca do výšky 100 euro.

jana: (14:40) Takze ked prejdem k vam teraz tak to za mna zaplatite a s O2 uz nebudem mat nic

jana: (14:41) To vychadza 4.0 x nejakych 6 mesiacov

Dáša : (14:44) Áno, v je možné objednávku zadať. Po zadaní objednávky je potrebné doručiť na ktorúkoľvek pobočku Telekom faktúru s vystavenou zmluvnou pokutou. Po úspešnom prenose bude zmluvná pokuta preplatená buď v hotovosti alebo na účet najneskôr do 6 pracovných dní.

Dáša : (14:44) Ak máte záujem o spracovanie objednávky, môžete uviesť telefónne číslo, na ktorom Vás zastihneme a zavoláme Vám.

jana: (14:45) A mozem si to aj sama cez web?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom nevidím žiadny problém  v tom,aby si im zaniesla faktúru a oni ju preplatia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar