30/3 vdsl internet

Otázka

• 0

Zapojili 30/3 vdsl internet ,23.11.2018 ,pri meraní som nameral cca 23/3Mbps ,údajne je to v testovacom režime.Vedeli by ste mi povedať ,kedy to pobeží deklarovanou rýclosťou ,alebo na koho sa obrátiť?

Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

do 2 tyzdnov sa to na ustredni automaticky zdvihne na 31500/3200 kbps ak to parametre linky dovolia

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@jaslovTak to máš ešte celkom dobré.Ja mám magio XL myslím,že by to malo ísť teoretickou 80/8 a reálne mi to už mesiac ide od 10 do max 16...samozrejme merané cez kabel a nie cez wifi

Dnes sa chcem zastaviť na predajni,nech to preveria

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nevie niekto o zvyšovaní rychlosti VDSL ? kedy bude ? lebo linku mám do 150-160mbps 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na uploade mi pride divne ze mas SNR 0 db  aj utlm linky 0 db je divny to by si musel byvat v ustredni ..na downloade mas 8.3 co je nejakych 600 m..skus zavolat na 0800123 777 a nech ti skusia aspon zresetovat port a ked nepomoze tak nech vyslu technika nahlas to ako poruchu...mozno budes mat zateceny kabel...alebo nech ta pripadne technik prehodi na iny par vodicov ak bude volny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Písal som si pred pol hod s technickým a tvrdili,že je linka v poriadku,ale uznal,že je tá rýchlosť slabá a bude potrebná návšteva technika.Prišla mi sms,že to do troch dní odstránia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz