Dialkové ovladanie

Otázka

• 0

Neviete ako sa da spustiť na dialkovom tlačitko na stustenie televizora  lebo funguje iba na spustenie boxu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ďakujem za pomoc. Magio mám niekoľko rokov až teraz som vlastne prišiel ako sa dá spárovať tv s ovládačom od mágia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

ovládač je potrebné nakódovať podľa značky TV.

Návod nájdete tu: https://www.telekom.sk/documents/10179/548762/Manual+univerzalneho+ovladaca+Phillips+A4+10_15.pdf/837cbe40-c2ac-4bad-b0ee-920ebdeaea32

Dakujem  nakodoval  som  tlačitko Tv funguje  ale  iba  na  zapnutie  a  vypnutie  tv  to  nevadí  ale  hlasitosť  ide  teraz  iba  cez  tv  na  magio  box  nereaguje  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem  nakodoval  som  tlačitko Tv funguje  ale  iba  na  zapnutie  a  vypnutie  tv  to  nevadí  ale  hlasitosť  ide  teraz  iba  cez  tv  na  magio  box  nereaguje  

Mne to funguje rovnako, ale hlasitosť na boxe ide cez volume + - a hlasitosť na telke šípkou vpravo, vľavo. Alebo naopak. Neviem to teraz od kontrolovať. TV Panasonic. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak pri kódovaní ovládača sa kóduje iba zapnutie, stĺmenie hlasitosti a zosilnenie/zoslabenie. Možnosť ovládať hlasitosť cez Magio box tak nie je dostupná. Jedine odkódovať a ovládať cez Magio box. Ale v tomto prípade sa už nedá zapínať/vypínať TV jedným ovládačom.

Editoval/-a Mirko
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviete ako sa da spustiť na dialkovom tlačitko na stustenie televizora  lebo funguje iba na spustenie boxu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar