Slaba Vianocna ponuka

Otázka

• 0

Ahojte, neviete ci prinesie/doplni Telekom este nieco pre Vianocne Pusaly?! Ponuka je tento rok strasne slaba a na to ze som zakaznik xy rokov a mesacne platim cez 120€ za dva mobily + TV tak Telekom mi nic naviac neponukne ako dobremu zakaznikovi. Rozmyslam normalne aj o odchide z Telekomu.  Mobily su za strasne ceny a Pausaly su tiez nic moc. Alebo neviete o nejakej Akcii v spojitosti s Magenta 1 ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Tiež riešim presne ten istý problém. Tá ponuka čo mi dávajú je mizerná, dokonca, čo sa týka paušálu je ešte horšia čo som mal teraz za vyššiu cenu. Už sa obzerám po ponukách iných operátorov, toto čo mi ponúkajú je úbohé a to som majiteľ Magenty(Paušál, internet, TV)  +  5 členov s vysokými paušálmi!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahojte som nna tom podobne mne sa doteraz nikto ani len neozval ci chcem u nich ostat 1.12.2018 mi skoncila viazanost  a to som si chcel vypocut ponuku co mi daju, ci mi precitaju to co je na internete v cenniku  co viem, alebo pridu s niecim lepsim... mam magentu aj tv s internetom a nic asi im na mne nezlezi... tiez zvazujem odchod kedze nie je snaha ani ma len skusit presvedcit ci ostanem...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar