Magio go nefunkčné

Otázka

• 0

Aký program môže ešte blikovať Magio, ke´d nejde. Už som zmenil aj antivirus, preinštaloval chrome, už som skúsil všetko ......... a nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Skus popisat konkretnejsie. Instalacia pluginu ti zbehla korektne? Jedna sa o VObrowserpluginhelper. Aby si mal istotu, tak (v pripade ze si mal stary) odinstaluj staru verziu a nainstaluj novu. Pre overenie skontroluj existenciu cez "Pridat alebo odobrat programy".

Nasledne po otvoreni chrome by si mal mat vyzvu na pridanie addon do chrome. To potvrdis. Potom zatvor chrome uplne (nesmie byt ani ikona beziacej app pri syst hodinach). 

Potom by to malo fungovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam win 10 64-bit. Mam nainstalovanú novú verziu prehrávača aj plug in, nanovo preinštalovaný chrome, nič nepomáha. Už som skúšal inštaláciu všetkými možnými spôsobmi. Aj iný antivirus som dal..nič.Magio načíta, chvílu beží, potom zasekne a už nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam win 10 64-bit. Mam nainstalovanú novú verziu prehrávača aj plug in, nanovo preinštalovaný chrome, nič nepomáha. Už som skúšal inštaláciu všetkými možnými spôsobmi. Aj iný antivirus som dal..nič.Magio načíta, chvílu beží, potom zasekne a už nejde.

Mám ten istý problém.Všetko nainštalované nanovo ,inštalácia prebehne korektne ,prihlásenie takisto.Zapnem Magio Go všetko sa spustí ako má aj keď to trošku trvá ale po 2-3 minútach sa zasekne a už pomôže len zavrieť browser a spustiť znova, avšak  zase po  2-3 minútach sa to sekne-zamrzne  znova. je jedno aký kanál mám navolený a je jedno dokonca aj kvalita, keď je na najmizernejšia sekne to tiež. 

Notebook asus, win 10, všetky ovládače aktuálne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar