Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Na fóre ma najviac tešia súťaže, aj keď som nikdy nič nevyhral. Problémy riešim telefonicky a zatiaľ vždy úspešne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pomoc s technickým nastavením produktov. A zdieľanie skúseností s nimi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavne problémy s nastavením alebo dokonca nefunkčnosť. Inak dobré sa chváli samo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked mi vie niekto poradit  v oblasti nejakych problemov

Editoval zlatkasyk
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Informácie o novinkách ale aj skúsenosti so službami alebo zariadeniami ktoré mi pomáhajú pri riešení problémov alebo pri výbere pre vlastnú potrebu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Príspevky, ktorých obsah je jedným z mála zdrojov odpovedí na rozličné otázky, predovšetkým však technického rázu. Práve vtedy má toto a vôbec všetky fóra zmysel byť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na fore ma najviac  tešia príspevky , ktoré mi pomôžu odstrániť nejaký problém a odbremenia ma od zbytočného telefonovania, a preukazovania  problemu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac oceňujem príspevky v ktorých sa jasne, zrozumiteľne a stručne vysvetlí nejaký technický problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ziadne, kedze forum necitam odkedy som po vyse 10 rokoch odisiel.  budem radsej kazdy rok novy zakaznik u ineho operatora a usetrim :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tešia ma jasné a priame odpovede, nie všeobecné odvolávky na podmienky a vykrúcačky, ako predvádza kpt. "JUDr." A. D.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte ☺️ najviac ma tešia príspevky v ktorých nájdem odpoveď na moju otázku skôr ako ju položím ☺️ a keď nenájdem tak dostanem stále rýchlu a presnú odpoveď :) veľmi milí a ochotní ľudia tu sú ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Fŕum je užitočná vec a dosť pomáha zákazníkom.

Veľa šťastia!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna tešia príspevky, kde ludia komentuju novinky a vychytávky od Telekomu a samozrejme riešenia malých problémov s nastaveniami a podobne:-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rýchle odpovede na otázky, ďalej novinky a tiež všetky ostatné príspevky, ktoré majú hlavu  a pätu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urcite su zaujimave prispevky, ktore poradia ak si clovek s niecim nevie dat rady. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar