Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Najviac ma potešia odpovede na technické otázky ktoré sú zrozumiteľné, presné, fundované bez zbytočnej omáčky okolo. To je radosť čítať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

narodeniny.jpg

Najviac ma zaujimaju otázky technického charakteru

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak poteší hocičo mňa osobne najviac asi súťaže. Ale aj rôzne help príspevky atď. Bolo by pekné vyhrať keď mám dnes narodeniny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den tak pisem co sa tyka forum ohladom ludi je vimozenost ze clocek ked sa noecomu nerozumie dostane pomoc od skusenejsieho cloveka taktiez su to skusenosti do buducna moze bit uzitocne dalsim ludom myslim si za sa tam da o barcom napisat su tam individa ktore samozrejme nesmu chybat vsade co vsetko vedia vsade boli a nic stoho neni pravda to ma asi kazde forum tych negativnych veci keby sa take fora dali zmazat by bolo najlepsie myslim si ze aj kopu ludi sa tu spolu pozoznamuju ale vsak to vsetko je na osude ja si myslim ze tu t-mobile je super vyuzivam veskere veci od tial a nestazujem si zamna ste 1 :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najradšej mám príspevky, ktoré ma ušetria od telefonovania na podporu alebo fyzickej návštevy pobočky. Samozrejme, ďalšími obľúbenými príspevkami sú súťaže :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

praktické technické riešenia problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den tak pisem co sa tyka forum ohladom ludi je vimozenost ze clocek ked sa noecomu nerozumie dostane pomoc od skusenejsieho cloveka taktiez su to skusenosti do buducna moze bit uzitocne dalsim ludom myslim si za sa tam da o barcom napisat su tam individa ktore samozrejme nesmu chybat vsade co vsetko vedia vsade boli a nic stoho neni pravda to ma asi kazde forum tych negativnych veci keby sa take fora dali zmazat by bolo najlepsie myslim si ze aj kopu ludi sa tu spolu pozoznamuju ale vsak to vsetko je na osude ja si myslim ze tu t-mobile je super vyuzivam veskere veci od tial a nestazujem si zamna ste 1 :)

Ahojte, 

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém

narodeniny.jpg

Najviac ma zaujimaju otázky technického charakteru

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma poteší, ked si spoločne poradíme pri riešení problémov .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potesia ma sutaze a odpovede riesiace problem. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na telekom fóre sa mi páčia také príspevky, na ktoré dostanem odpoveď na rôzne rady napr. čo sa týka,  rôznych technických rád ohľadom telefónov, skúsenosti zákazníkov s používaním internetu atď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa potešia príspevky, ktoré sú hlavne úžitočné. rada si ich prečítam, a som vďačná, keď sú nápomocné. ;) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

najviac ma tešia príspevky, pomocou ktorých vyriešim nejaký problém alebo nejasnosť v oblasti produktov či služieb.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol svely napad vytvorit toto forum. Clovek tu vzdy najde odpovede na problemy a otazky, samozrejme vie aj pomoct inym. :) Informacie o novych produktoch su tiez fajn, aj ked v porovnani s konkurenciou mozno nie su tie najlepsie. Kazdopadne som rad ze som vasim zakaznikom. Ocenil by som keby ste si viac vazili stalych a dlhorocnych zakaznikov, lebo postupne sa moze stat ze mnozstvo tychto zakaznikov prejde do konkurencie, pretoze v sluzbach a cenach velky rozdiel nie je a pri prenose cisla Vase ponukane sluzby lahko predcia. 

Drzim palce v skvalitnovani sluzieb s obsahu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potesia ma ma vsetky vecne, profesionalne a odborne odpovede na otazky, ktore posuvaju celu komunitu dopredu a samozrejme pomozu  cloveku, ktory zadal otazku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Užitočné rady na riešenie rôznych problémov užívateľov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čítam všetky príspevky, sú pre mňa inšpirujúce, dozviem sa nové informácie a veľakrát nájdem odpoveď na problém, ktorý sa týka aj mňa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna poteší keď mi niekto zrozumiteľne vysvetli na čo sa pýtam a taktiež príspevky, o ktorych by som chcela o nich vedieť niečo viac akonáhle uvidím subjekt príspevku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar