Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Tešia ma vecné príspevky, kde nájdem riešenia aj na moje problémy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac by ma potešili správy o znížení cien :D

Ale som rád vždy, keď nájdem radu ako na nejaký problém v súvislosti s vašimi produktami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna by potesilo keby som niekde dokazal vidiet presne porovnanie s produktami konkurencie a videl jednoznacne vyhody a mohol sa rozhodnut nasledne pre spravny balik atd...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma tešia odborné príspevky, a kde nájdem odpoveď na môj problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa momentálne najviac potešil tento príspevok so súťažou, ale samozrejme aj užitočné rady a vyriešenie problémov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaujímajú ma najviacej témy ohľadom akcií a hlavne čo ponúkate pre naozaj verných zákazníkov, ktorí sú v Telekome celý čas od jeho vzniku  a nikdy neboli u iného operátora a ani o tom nerozmýšľali.....:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potesia ma rozne rady a navody, vdaka ktorym sa dozviem nieco nove, popripade to pomoze vyriesit nejaky problem :-).

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte!Aplikáciu Telekomu používam často, ale fórum som si všimla prvý krát ?, aj to vďaka emailu, ktorý mi prišiel.. tak sa tu idem porozhliadať ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ohľadom nejakých akcií a samozrejme, ak na daný problém je správna a životuuľahčujuca pravdivá odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma  tesia prispevky tykajuce sa noviniek, ktrore planuje Telekom relaizovat a poteší ma riešenie problému,keď nejaký mám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hlavne príspevky ako odstrániť nejaký problém s nastaveniami ,Magiom TV,internetom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja nemám žiadne výhrady a je pre mňa všetko perfektné ? Vždy, keď niečo potrebujem vždy je ochota z druhej strany?Takže u mňa topka ???Ďakujem ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa pãčia príspevky a rady napísané tak, že im aj ja, laik rozumiem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stručné odpovede v ktorých nájdem riešenie na svoj problém... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Informácie a poučné, lebo ako sa hovorí "staré porekadlo", každá rada dobrá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma potešia tie, ktoré mi pomôžu s mojím problémom :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked na svoje otazky najdem relevantnu odpoved bez zbytocnych blbych reci okolo toho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar