Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Vsetky informacie co su pozitivne a vyhodne pre klienta a ktore mu pomozu nasmerovat k spravnemu pausalu a vyhod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Príspevky, ktoré skutočne pomôžu vyriešiť otvorené problémy, alebo aspoň nasmerujú na ich riešenie :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa jednoznacne najviac paci ze ked mam zaujem o novy telefon je tu stale niekto kto mi vie poradit a popripadne pomoct s vyberom telefonu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna potesia riesenia problemov, odborne rady, tipy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

odpoved na problem/otazku ktora ho pomoze vysvetlit/vyriesit a clovek si poradi sam bez nutnosti kontaktovat technicku podporu a tak podobne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tie ktore mi pomôzu pri rieseni roznych problemov a take s ktorymi mozem aj ja pomoct ostatnym (malo kto vyhladava, len hodi novu temu) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Riesenie problemu. Ci uz sa jedna o linku alebo tu na fore, vzdy mi pomohli. 🙃

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, mne sa urcite pacia odpovede, ktore pomozu vyriesit problem prispievatela. Ale vela krat sa potesim aj nejakym informaciam o zlavach alebo novinkach, kedze kazda usetrena korunka  sa dnes hodi, da sa minut potom napr na darceky pre blizkych, alebo nejake dobroty pre domacich maznacikov  🐇 🐕 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že fórum som využila len raz, či dva razy, no vďaka mladým ľuďom som našla odpoveď na to, s čím som si sama nevedela rady. Je fajn, ak funguje symbióza mladý-starší a mladí ľudia nemajú zábrany pomôcť, ani sa nevysmejú, ak sa človek "nevyzná" v maličkostiach, ktoré vlastne znamenajú pokrok v technológiách. Verte, poteší to, lebo navzájom sme si osožný, možno nie naraz, na tomto mieste, ale v živote ako takom isto.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma tešia príspevky , ktoré mi poskytnú odborné poradenstvo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mňa najviac zaujímajú odpovede na technické otázky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyhĺadávam témy riešiace technické problémy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Všetko ohľadom akcií ako verný zákazník 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, teraz som sa registrovala. Hladam odpoved na moju otazku, chyba mi online podpora na strankach. Ako novy zakaznik chcem kupit dva nove pausaly Ano XXL s Note 9, cez eshop to trva dlho. Potrebujem to zajtra alebo dnes pre moje nove podnikanie. Mesto: Poprad, maju Note 9 skladom? Co vsetko potrebujem osobne? Dakujem velmi pekne. Inak na tomto fore su urcite uzitocne info o novych a special ponukach. :x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, mňa najviac potešia dobré rady pri riešení problému, ktoré fungujú. Veľakrát ani nemusím zadávať otázku, lebo ju nájdem, aj s riešením. To poteší :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Osobne sa najviac teším z príspevkov ktoré špecifikujú riešenie problémov spojených s prevádzkovaním hardvéru spoločnosti Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prvom rade príspevky od vás .:)

Príspevky ktoré poradia ,zaujmú, potešia a veľa krát inšpirujú. Všetko najlepšie prajem a veľa veľa nových príspevkov .🎂 Dakujem za váš čas.

narodeniny.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

rád tu získavam nové informácie k televízii, programom, postrehy iných používateľov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma tešia skúsenosti zákazníkov so službami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som rada, ked nájdem odpovede na moje otázky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.