Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Najviac oceňujem príspevky v ktorých sa jasne, zrozumiteľne a stručne vysvetlí určitý technický problém. Predovšetkým príspevky technického rázu ktoré obsahujú odpovede na daný problém je jedným z mála zdrojov odpovedí na rozličné otázky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa tu skôr tešia alebo bavia tie trefne odpovede fórum je len skôr taká pomôcka problémy riešim aj tak telefonicky alebo osobne ???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

narodeniny.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď sa vo fóre úspešne a rýchlo podarí vyriešiť problém užívateľa, teda aj mňa :)

A čo sa týka Telekomu ako celku, viac si vážiť verných zákazníkov.

Prajem príjemný deň a mnoho zdaru celému tímu do ďalších rokov!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma tešia zodpovedné odpovede v krátkom čase. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked sa dozviem co potrebujem, ci uz dostanem odpoved na otazku, alebo si ju tu najdem uz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

riesenia  nejakych urcitych problemov a nove sutaze 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potešia ma také príspevky, v ktoých dostanem ako amatér častokrát cenné rady a tiež príspevky týkajúce sa noviniek 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa zvyčajne poteší, ak tu na fóre nájdem stručnú a jasnú odpoveď na otázku, ktorá mi vŕta v hlave a nemusím ňou "otravovať" :-D je super, že máme takéto zákaznícku podporu, kde si môžme navzájom poradiť a vidieť otázky aj odpovede. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na fóre sapáči možnosť rôznych akcií a súťaží. Ale tiež sa tu dá požidať o pomoc prípadne radu, čo je taktiež fajn.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Príspevky, ktoré vyjadrujú spokojnosť s vyriešeným problémom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém

narodeniny.jpg

Najviac ma tešia tie,z ktorých sa dozviem o novinkách, ktoré chystá Telekom...Tie ma zaujímajú , keďže v tekome som viac ako pol svojho života. A samozrejme, keďže som tu taaaaaak dlho, tak akcie pre verných zákazníkov..... 

Editoval Lucinka26

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna poteši Ked mi niekto poradi tu na forum stránke aj ja jemu rad radim a pomaham ked niekto niečo potrebuje treba si pomahať navzajom :) ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

....rozoberanie riešeni pri bežných problémových situáciách počas použivania služieb a zariadeni, ktore sem tam hapruju - veď všetko chrli Čína :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

....rozoberanie riešeni pri bežných problémových situáciách počas použivania služieb a zariadeni, ktore sem tam hapruju - veď všetko chrli Čína :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac sa potesim vecnym prispevkom, alebo navodom, ktore pomahaju aj ostatnym ludom vyriesit ich problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechodim sem casto,pretoze ked aj potrebujem pomoc,vacsinou dostanem len vseobecnu odpoved.Potesila by vacsia profesionalita.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najviac ma teší keď dostanem konkrétnu radu na môj problém bez zbytočných "omáčok!. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma tesia odborne prispevky, teda kde sa nachadzaju odborne rady na nejaky problem a podla nich si mozem problem odstranit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem admin fóru za odborné príspevky a info o novinkách v Telekome. Potešilo by aj viac súťaží.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar