Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Páči sa mi rýchlosť odpovedi adminov ktoré sú trefne, jednoduché a v neposlednom rade nápomocné ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

odborne veci , nastavenia, novinky,akcie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa potešia také, kde užívateľ dostane správnu radu,na fóre ma najviac tešia súťaže ,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobrá rada nad zlato

pomôcť niekomu len tak  bez odplaty je veľkodušné 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Info o zľavách pre verných zákazníkov :):P a trefne a jasne odpovede na otázky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prispevky ako ziskat zlavu ako verny zakaznik :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cenný je každý príspevok, ktorý je vecný, výstižný k danej problematike a buď prispievateľ je na daný dotaz odpoveďou uspokojený alebo príspevok informuje ostatných o veciach súvisiacich s dianím v telekome (akcie, novinky, súťaže a pod.)  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tie , ktoré riešia alebo napomôžu k riešeniu, problému čo sa vyskytne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa najviac tešia príspevky o novinkách a riešenie rôznych problémov, čo sa bežne stanú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najviac ma poteši ak sa niekto odborne vyjadri k mojmu problemu a podari sa ho takto nadiaľku vyriešiť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna tesia prispevky v ktorych nas informujete o novinkach a pripravovanych akciach. Ci uz su to nove HD programy na nagio TV alebo uplne nove programy, informacie o rozsirovani pokrytia FTTH a bezdrotovych 4G+ sieti. A tiez vsetky prispevky, v ktorych pozitívne reagujete na vyriesenie zakaznickych podani. 

Tiez by ma potesil prispevok v ktorom napisete, ze som nieco vyhral ;-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teší ma najviac keď dostanem odpoveď na otázku a problém vyriešim ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite ma potešia nejaké novinky zo sveta, T-come,  alebo uvedenie kvalitných nových produktov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mna najviac potesia uzitocne rady ohladom sluzieb. na fore vzdy najdem nieco, co som predtym nevedela takze vzdy sem rada privitam. ked mi nieco nie je nasne, vzdy najprv precitam tuto. je to uzitocna vec!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím!

Ponuka produktov v dobrých cenách,ale predovšetkým : spokojní zákazníci s vyriešenými probľémami ....!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najviac naj su riesenia na problemy ktore uz niekto mal a nasla sa odpoved, ktora je rychla, jednoducha a naozaj riesi otazku / problem, takisto sutaze su fajn :) no a nakoniec navody na rozne aj "skryte" funkcie zariadeni. Potesilo by aj nejake hidden info, ktore je konkretnejsie ako "coskoro," napriklad o spusteni magio GO pre appleTV, alebo nove programy atd.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mna su dolezite tie, ktore mi mnohe veci ozrejmia a aj sutaze potesia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odpovede ktoré pomáhajú odstrániť poruchy či iné problémy v telekomunikácií, ma potešia najviac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím Vás a prajem všetko najlepšie k výročiu. Mne sa najviac páčia príspevky kde sa dozviem informácie, ktoré môžem prakticky využiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar