Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Informácie o nových produktoch a nových staniciach v službe Magio TV SAT

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia?   hlavne aby som im porozumela ..prípadne vedela i poradiť....zároveň som súťaživý typ človeka ...rada sa zapájam do súťaží....a som rada ,že sa môžem dozvedieť veľa nový informácií,ktoré pripravuje TELEKOM./fórum/...lebo som jeho súčasťou..Prajem veľa šťastia ! :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zo strany adminov a moderatorov: Strucne, jasne, k veci, zrozumitelne, napomocne, s rychlym reakcnym casom a technicky aj procesne fundovane, ak ide o riesenie technickej zalezitosti v suvislosti s Telekom sluzbami. Take prispevky si cenim urcite najviac. 

Zo strany ucastnikov a reagujucich: Bez negativnych emocii, konstruktivne, neagresivne, kultivovane, rozvazne, racionalne a s pozitivistickym nadhladom, ked sa v nich podelia o skusenost, ktora pomoze zamotanu situaciu riesit.

Make LOVE not war  :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa najviac poteší, keď na tomto fóre nájdem príspevky, ktoré mi pomôžu pri riešení svojho problému. Ďakujem, za ste ...?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma potesi, ked problem, s ktorym sa dlho trapim , je jednoducho popisany vo fore.

Potom si vycitam, ze som si to nepozrel skor, ale uz si na to zvykam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Som tu ešte pomerne krátko, ale zaujímavé témy si vždy prečítam rád, najmä praktické rady :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vždy poteší ak nájdem riešenie na môj problém  alebo aké budú ďalšie akcie, sútaže 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa potešia také, kde užívateľ dostane správnu radu, môže nájsť riešenie problémov, a hlavne príspevky o novinkách:).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja keď mám nejaký problém v oblasti mobilnej komunikácie si vždy pozriem toto fórum, a  vždy tam objavím  tú odpoveď  ktorú hľadám. Je to veľmi dobré že toto fórum vzniklo. Zákazník ma tak možnosť podeliť so svojimi skúsenosťami a tak inému napomôcť v riešení jeho problému. Na druhej strane aj vy tvorcovia fóra dostávate aj spätnú reakciu od nás, čím ho neustále môžete vylepšovať.  Aj prostredníctvom tohto fóra  môžete vylepšovať aj nové služby či ponuky pre nás zákazníkov.  Do daľšieho obdobia vám želám veľa nových členov . Chcem sa tiež poďakovať aj tým, ktoré kladú rôzne otázky, ktoré ich trápia  a iný ho vedia pochopiť a pomôcť mu .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne vadí na Telekome najviac,že služby podraželi a programy české,ktoré vzali,tak ich späť nechcú dať a že nedávajú alternatíva v HD kvalite a SD kvalite,lebo pri dvoch TV hd kvalita robí problém,že na druhom tv to blokuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavne nové akcie a zľavy a pomoc zákazníkom ohľadom technických vecí...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa najviac poteší keď  mi poradia s mojim problémom a som veľmi rada za každú dobrú radu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma tešia príspevky, ktoré pomôžu vyriešiť problém. Bohužiaľ už viac krát ma odpoveď nepotešila. (napr. kedy bude eSIM)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa teší, keď  to všetkych teší ?, ale hlavná vec že stále treba pri probléme komunikovať a nie hádzať flintu do žita, ale treba aj myslieť na výrok Baťu - Baťove závody obuvi v ZM a  výrok Petyho tehelne v Z M, každý zisk aj halier - cent poteší, preto aj mňa teší keď sa jedná o cenách, či služieb vašej spoločnosti a ich v spokojnosti bez výčitiek, že som mohol prejsť k inej spoločnosti  ich aj využívať...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poteší všetko čo má hlavu a pätu a ešte ak sa tu zakazník môže poradiť,ak má napr. problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar